Новини

День Конституції - по-спортивному
День Конституції Чернігівська громада відсвяткувала особливо – по-спортивному. Уперше на території району відбувся регіональний фестиваль «Степова сила».

Гостей, які із самого ранку зібралися на центральній площі перед РЦКД, привітали голова районної ради Віктор Годлевський, заступник голови громади Людмила Веремій, президент Всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Притула. Президент «Спасу» побажав присутнім козацької наснаги й зазначив, що наш найголовніший ворог – розбрат між українцями.

Свято відкрив театр скіфської звитяги «Скіфський стан» своєю найкращою реконструкцією прадавнього часу та грою на степових барабанах. Захопливе дійство з козацьких забав і конкурси для юних козачат представили гості з м. Запоріжжя – «Театр козацького бою» на чолі з керівником Василем Прокопенком та юні вихованці ДЮСШ «Спас», які завітали до нас разом з Олександром Притулою. Серед почесних гостей був і представник Федерації пауерліфтингу України, заслужений майстер спорту, двократний чемпіон світу й восьмиразовий рекордсмен світу, тренер клубу Format-1 (м. Запоріжжя) Ігор Маковецький. Він підготував показовий виступ зі своїми вихованцями – майстром спорту Володимиром Макаренком і майстром спорту міжнародного класу Сергієм Горбатовським. Чемпіон світу виступив і в ролі судді на змаганнях юних чернігівських пауерліфтерів – вихованців тренера Анатолія Єременка.

Також відбулися районні турніри з шахів і настільного тенісу.

На запрошення чернігівських козаків завітали козаки – ветерани АТО з Токмака, які пригощали всіх охочих смачним кулешем за особливим рецептом. Працювали виїзна торгівля та локація «Аквагрим».

Чернігівці й гості селища отримали незабутні враження від виступу нашого земляка – стронгмена (з англ. – «силач») Сергія Дудинця з його вихованцями. А КАМАЗ, який хлопці тягли по черзі на мотузці, став останньою краплею для присутніх. Емоції та овації просто вибухнули. 

Усе це стало можливим завдяки ініціативі тренера з пауерліфтингу Анатолія Єременка й голови районної ради Віктора Годлевського, на запрошення яких до нас завітали такі незвичайні почесні гості, за підтримки відділу культури і туризму.