Новини

У Богданівці відкрито новий спортивний майданчик зі штучним покриттям
Відкриття спортивного комплексу зі штучним покриттям у Богданівському опорному навчальному закладі урочисто відсвяткували 25 червня.
 
Гостей привітали ведучі свята, працівники культури Інна Носко й Віталій Гавриленко. Відкрив святковий захід голова громади Віталій Манич, який не шкодував добрих слів на адресу місцевих патріотів, без ініціативи, великого фінансового внеску й самовідданої роботи яких новозбудовані спортивні об’єкти так і залишилися б мрією. Віталій Олександрович вручив їм подяки за активну участь у розбудові спортивної інфраструктури Чернігівської громади, небайдужість і піклування про здоров’я й майбутнє молоді. Насамперед – керівникові СВК «Світанок» Вячеславу Курленкову, його заступнику Сергію Іванову та всьому трудовому колективу, фермерським господарствам «999» (керівник Денис Курленков), а також «Колос» (Юрій Грицан) – за активну участь у будівництві майданчика, українсько-іспанському ТОВ «Харвест індустріалес, С.Л.» та ПП «Скоробагатько» – за вчасно та якісно виконані роботи. Вячеслав Курленков доземно вклонився всім, хто доклав до цієї доброї справи не лише кошти, а й допомагав долати бюрократичні перешкоди, підтримував словом і ділом, усіляко наближав радісну подію! Зокрема, і підрядникам, і злагодженому колективу на чолі з Галиною Івашиною, учням Богданівського опорного начального закладу та їхнім батькам.
 
Розділити свято з богданівською громадою прибув народний депутат України Олександр Пономарьов. Олександр Сергійович привітав жителів села зі знаменною подією, висловив подяку всім причетним до неї та подарував електронне табло для спортивних змагань – із побажаннями, щоб воно фіксувало нові перемоги господарів. А маленькі учасники свята та гості пораділи ще й солодким подарункам і повітряним кулькам від народного депутата.
 
«Вітаємо, радіємо, пишаємося!» Так віншувала винуватців свята директор департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Тетяна Озерова. Як наголосила вона, приємно, коли до школи, до освіти прикута така увага. Це – уже 13 спортивний об’єкт в області, уведений в експлуатацію від початку дії Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України». – Цього року ми плануємо відкрити ще 10 таких майданчиків, – наголосила директор департаменту. До слова, Держпрограма була започаткована у 2017 році за ініціативи Федерації футболу України. Тоді на неї виділили 270 мільйонів гривень. Ще стільки ж було профінансовано з місцевих бюджетів на умовах співфінансування. У 2018 році на втілення Програми з Держбюджету спрямували 370 мільйонів гривень. Але її реалізація була б неможливою без ініціативи й підтримки, значної фінансової співучасті місцевих активістів. Тож Богданівська громада, місцеві керівники, фермери, які взяли на себе понад половину витрат від загальної вартості, можуть слугувати прикладом!
 
Вітаючи селян, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА Наталія Власова вручила також Почесні грамоти голові Чернігівської селищної ради Віталію Маничу і тренеру-викладачеві з футболу Чернігівської ДЮСШ Віталію Перетятьку. А голова Запорізької обласної Федерації футболу Віктор Межейко, передавши богданівцям вітання президента ФФУ Андрія Павелка, також вручив почесні нагороди спонсорам і футбольні м’ячі в подарунок.
Із подарунками й добрими побажаннями на свято завітали й голова районної ради Віктор Годлевський, який передав кошти на спортінвентар, та голова райдержадміністрації Богдан Сушко. Не приховував почуттів нині директор Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Олександр Романчук, який, за його зізнанням, душею – на малій Батьківщині.
Слова щирої вдячності всім за підтримку освіти висловила начальник відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради Лариса Куц.