Новини

У Чернігівці відбулися урочистості до Дня Конституції України
27 червня в РЦКД відбулися святкові урочистості, присвячені Дню Конституції України. З вітальним словом виступив голова громади Віталій Манич і від імені депутатського корпусу і старостинських округів побажав миру, злагоди, достатку, реального забезпечення всіх прав громадян, проголошених у Конституції.

Віталій Олександрович відзначив подяками всіх, хто доклав рук і розуму до створення спортивного майданчика в селі Богданівка, нещодавно відкритого на радість і здоров’я дітям та молоді. Це ПП «Скоробагатько», Дмитро Анісімов, українськоіспанське товариство «Харвест Індустріалес», заступник голови СВК «Світанок» Сергій Іванов. За популяризацію туризму був відзначений грамотою заступник директора з навчально-виховної роботи Чернігівського відділу туризму і краєзнавства Олександр Штанько, за створення позитивного іміджу громади – керівник студії «Візор-С» Ігор Стеценко, за популяризацію та вагомий внесок у соціально-культурний розвиток території – колектив театру скіфської звитяги «Скіфський стан».

До привітань долучилися заступник голови райради Владислав Лебедь, заступник голови РДА Наталія Степаненко та депутат райради Ілона Щипенко. Грамотою Чернігівської РДА за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня Конституції України відзначено: начальника відділу взаємодії з громадськістю, освіти, молоді, спорту та культури і туризму Чернігівської районної державної адміністрації Віту Отроду; начальника юридичного відділу апарату Чернігівської районної державної адміністрації Віру Пазуху; за значний особистий внесок у здійснення організаційного забезпечення діяльності суду – помічника голови Чернігівського районного суду Запорізької області Наталію Манич; за особистий внесок у зміцнення правопорядку на території Чернігівського району – капітана поліції, начальника сектору кримінальної поліції Чернігівського відділення поліції Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Віталія Давідного; за внесок у вирішення питань соціального захисту населення району – головного спеціаліста відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Ірину Сіденко; прокурора Чернігівського відділу Бердянської місцевої прокуратури В’ячеслава Головкіна. Грамотою райради були відзначені Наталія Похилько, методист КЗ «Чернігівський РЦКД» Світлана Дереза, за високий професіоналізм – спеціаліст вищої категорії дитячої музичної школи Іван Кікоть.

Гарні мелодії подарували присутнім Діана Девяткіна та Еліна Хлепітько, народний вокальний ансамбль «Струмочок», Віктор Щербань, Юрій Пенський, Назар Галич, Владислава Шевченко.