Новини

Громада відзначила День вишиванки та День Європи
З нагоди Дня вишиванки та Дня Європи в Чернігівці біля погруддя Т. Шевченку зібралися жителі майже всіх старостинських округів. Під час мітингу, який провели співробітники РЦКД, згадали про значення вишиванки для нашого народу та про його спільні з Європою цінності. А тоді урочистим маршем йшли головною вулицею селища повз квітучі каштани до центральної площі, де відбулися основні активності на відзначення Дня вишиванки та Дня Європи.
Основне районне свято "ВишиванкаDAY" пройшло на площі перед районним центром культури та дозвілля. Цього року основну організаційну роботу взяли на себе підлітки. За ініціативи представниць Молодіжної ради Катерини Житарюк і Єви Сіденко та під супроводом Лілії Чехачевої, місцева молодь об'єдналася та представила кілька креативних мистецьких локацій. Справжній захват присутніх викликала жива статуя. Пошила для неї одяг, а також надала реквізит для фотозони Світлана Сулименко. Охоче присутні приєдналися до відбивання українських мотивів пластиковими пляшками. Ще були дефіле сучасної української моди, а охочі тягнули собі зі скриньки папірці з передбаченнями.

Привітали гостей свята голова громади Віталій Манич і керівник апарату РДА Богдан Ткаченко. Музичну і конкурсну програму представили працівники РЦКД. Були й тематичні локації від районної біліотеки і Просторівського БК. Працювали атракціони і локація аквагриму (Віта Стрижеус). 
Провели конкурс вишиванок за різними номінаціями. Наймолодшим учасником у вишиванці став Тимур Береза (7 міс), найстаршою - Світлана Саєнко (78 років). За креативну вишиванку відзначено Владиславу Шевченко, найстаршу вишивку представили родина Шевченків з Просторого, яка привезла із собою сторічний рушник. Вишиванковою сім'єю стала сім'я Славних з с. Пірчене - мама і троє дітей.

До Дня Європи учасники флушмобу, який організувала Інна Носко, розгорнули величезний прапор Євросоюзу.