Новини

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про  встановлення єдиного податку на території Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області на 2020 рік »
Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Чернігівської селищної ради «Про  встановлення єдиного податку на території Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області на 2020 рік »

Розробник проекту - відділ економічного розвитку та інвестицій селищної ради (смт Чернігівка , вул. Українська буд 57  тел. (06140) 9 13 80
Проект регуляторного акта  спрямований на встановлення  ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців 1-2 груп з метою безумовного виконання вимог Податкового кодексу України.
Мета прийняття регуляторного акта - зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування та  поповнення дохідної частини місцевого бюджету.  Підставою для розробки проекту є ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Чернігівської селищної ради www.cherrada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика» 
Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі до Чернігівської селищної ради  за адресою: 71202, смт Чернігівка, вул. Українська 57,  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тел. для довідок  9 13 80)