Новини

В новополтавських багатоповерхівках пустили воду
У Новополтавці після заміни основної частини водогону (1,5 км) не витримала внутрішньо квартальна система, яка працює з 60-х років минулого століття і давно вичерпала свій резерв. У зв’язку із цим понад тиждень жителі багатоповерхівок в с. Новополтавка були без водопостачання. Комунікації, термін експлуатації яких давно минув, одномоментно не витримали.
Протягом усього часу над їх відновленням працювали співробітники КП «Чернігівське ВУЖКГ» і КП «Новополтавське». На водопроводі ними було замінено 40 м труб різного діаметру, зроблено врізку до водонапірної башти, встановлено крани. Там, де стан комунікацій дозволив, було ліквідовано 6 поривів. Усе це вартувало 14,7 тис.грн. Ще 800 м водогону наразі непридатні для ремонту.

На час відновлення водопостачання на місце через день для потреб населення комунальне підприємство підвозило питну воду.

Нині система водопостачання запрацювала. Продовжуються підготовчі роботи щодо відновлення подачі води до Новополтавської школи.

Також в цей час в Новополтавці працювало КП «Мрія». У березні через негоду було пошкоджено шифер та дахи двоповерхових будинків по вул. Центральній 159, 173, 175 і 177. Для відновлення пошкоджень комунальники замінили в цілому 22 одиниці шиферу. Додатково було замінено пошкоджений шифер на даху місцевої амбулаторії.