Новини

Увага!
Оголошення про початок проведення конкурсу на визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів від населення та підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання  у межах смт Чернігівка, селищ Верхній Токмак Перший, Верхній Токмак Другий, с. Пірчине Чернігівського району Запорізької області
 
Виконавчий комітет Чернігівської селищної ради, з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану у межах с. Новополтавка та с. Зоря  Чернігівського району Запорізької області, відповідно до вимог Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, “Про відходи”, керуючись ст. 30, частиною 1 ст. 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України № 1173 від 16.11.2011 року, на підставі рішення  сесії Чернігівської селищної ради від 26.02.2019 року №15 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів» оголошує конкурс на визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів від населення та підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання у межах у межах смт Чернігівка, селищ Верхній Токмак Перший, Верхній Токмак Другий, с. Пірчине Чернігівського району Запорізької області  (далі Конкурс).
 1. Організатор конкурсу:
- Найменування: Виконавчий комітет Чернігівської селищної ради.
- Юридична адреса: Запорізька область, Чернігівський район, смт. Чернігівка, вул. Українська, 57, 71202.       тел. (06140) 9-11-01.
 1. Підстава для проведення конкурсу:
Рішення сесії Чернігівської селищної ради від 26.02.2019 року № 15 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів»
 1. Місце і час проведення конкурсу, місце отримання конкурсної документації:
3.1. Місце і час проведення конкурсу – приміщення Чернігівської селищної ради, смт. Чернігівка Чернігівського району Запорізької області, вул. Українська, буд. 57, 71202,  кабінет секретаря селищної ради, тел. (06140) 9-11-01 20 квітня 2019 року  о 13-00 год.
Відповідальний за проведення конкурсу: секретар Чернігівської селищної ради – Клочко Микола Миколайович, тел. (06140) 9-11-01, факс: (06140) 9-12-98  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
3.2. Місце отримання конкурсної документації: Чернігівська селищна рада Чернігівського району Запорізької області, смт. Чернігівка, вул. Українська, буд. 57, кабінет секретаря селищної ради, 71202; тел. (06140) 9-11-01.
 1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
Учасниками конкурсу можуть бути суб`єкти господарювання:
- установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами; які можуть забезпечити виконання обов`язків, визначених у частині другій статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (Права та обов’язки виконавця).
Кваліфікаційні вимоги до учасників  конкурсу:
Реєстрація учасників конкурсу в єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.
Наявність в учасника  конкурсу матеріально-технічної бази:
- наявність в Учасника достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення  побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних  побутових відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів),  що утворюються  у житловій забудові та  на підприємствах, в установах та організаціях, розміщених на території;
- можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів;
- підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів;
- можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті;
- можливість забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів на підставі та у порядку, встановленому законодавством;
- наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів;
- наявність у працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців);
-  вартість надання послуг в гривнях за один м3 вивезених   побутових відходів;
- способи поводження з побутовими відходами, яким надається перевага у порядку спадання.
 1. Перелік документів, які подаються учасником конкурсу  для підтвердження відповідності учасника встановленим кваліфікаційним вимогам:
Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті,  на  якому зазначаються повне найменування  місцезнаходження організатора та учасника  конкурсу, номери контактних телефонів, перелік  послуг,  на   надання  яких подається пропозиція.
На  всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки учасника та підпис уповноваженої особи (осіб). Всі сторінки пропозиції,  на  яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи або осіб, що підписують пропозицію. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до конкурсної комісії та підписаних відповідним чином, несе учасник.
1.- наявність матеріально-технічної бази (довідка про наявність основних засобів із окремим зазначенням будівель, споруд, складських приміщень, автотранспорту, машин та обладнання (власного чи орендованого),- за рекомендованою формою у Додатку №3 конкурсної документації;
 1. - відомість про вартість надання послуг із вивезення побутових відходів (збирання, зберігання, перевезення, включно із великогабаритними відходами)
(за рекомендованою формою, встановленою цією конкурсною документацією – додаток №4);
 1. – наявність документально підтвердженого досвіду роботи із надання послуг з вивезення побутових відходів, за рекомендованою формою у Додатку №5 конкурсної документації.
 2. - довідка про наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, за рекомендованою формою у Додатку №6 конкурсної документації.
5.- ліцензія на провадження господарської діяльності із збирання і заготівлі окремих видів відходів, як вторинної сировини (при наявності)
 1. - довідка про відсутність або наявність    заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів (документ повинен бути дійсний на дату подання).
 2. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:
Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення  побутових відходів:
Послуги з вивезення побутових відходів надаються у межах смт Чернігівка, селищ Верхній Токмак Перший, Верхній Токмак Другий, с. Пірчине Чернігівського району Запорізької області населенню, бюджетним установам, підприємствам та іншим споживачам.
Загальний обсяг надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у смт Чернігівка складає близько 1,6 тис. куб. м./рік.
Середня відстань від місць збирання побутових відходів до сміттєзвалища селища Чернігівка (полігона ТПВ), розташованого за межами смт Чернігівка - 8 км.
Загальний обсяг надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, що утворюються на території селища Верхній Токмак Перший, селища Верхній Токмак Другий, с. Пірчине Чернігівського району Запорізької області складає близько 650 куб.м./рік.
Середня відстань від місць збирання побутових відходів до сміттєзвалища селища Чернігівка (полігона ТПВ), розташованого за межами смт Чернігівка - 37 км.
 1. Характеристика об`єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:
- Житловий фонд смт Чернігівка (багатоквартирні одно – п’ятиповерхові житлові будинки);
Багатоквартирні (багатоповерхові) житлові будинки:
- загальна кількість будинків – 32, кількість мешканців таких будинків – 689 квартир,  1191 мешканець, сміттєпроводи у вказаних будинках відсутні.
- місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо-та газопостачання): на території смт Чернігівка.
- кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та каналізація, а рідкі побутові відходи зберігаються у вигрібних ямах: – відсутні.
- відомості про балансоутримувачів будинків: балансоутримувачем житлового фонду смт Чернігівка  є комунальне підприємство «Чернігівське виробниче управління житлово-комунального господарства».  ОСББ - відсутнє, ЖБК - відсутнє.
- наявність, кількість місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів: відсутні.
Одноквартирні житлові будинки:
загальна кількість будинків:  2612; кількість мешканців таких будинків: 2700 людей.
місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання): та території смт Чернігівка
- наявність, кількість місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів: відсутні.
- характеристика під’їзних шляхів: асфальтове дорожнє покриття/тверде ґрунтове.
Підприємства, установи та організації селища (юридичні особи):- 41.
- загальна кількість та перелік підприємств комунальної форми власності підпорядкованих Чернігівській селищній раді: 1 – КП «Чернігівське ВУЖКГ»; бюджетних установ та організацій, які фінансуються з місцевого бюджету: 3, закладів охорони здоров’я – 1, навчальних закладів – 2, ринки - 1.
 
Житловий фонд у межах селища Верхній Токмак Перший, селища Верхній Токмак Другий, с. Пірчине Чернігівського району Запорізької області.
- багатоквартирні (багатоповерхові) житлові будинки с-ще Верхній Токмак Перший:
загальна кількість будинків – 3, кількість мешканців таких будинків – 53,  сміттєпроводи у вказаних будинках відсутні;
- одноповерхові житлові будинки - 126,  кількість мешканців таких будинків – 340.
- житлові будинки  селище Верхній Токмак Другий - 28,  кількість мешканців таких будинків – 41;
- житлові будинки  с. Пірчине - 50,  кількість мешканців таких будинків – 87;
- місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо-та газопостачання): на території селища Верхній Токмак Перший, селища Верхній Токмак Другий, с. Пірчине Чернігівського району Запорізької області.
- кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та каналізація, а рідкі побутові відходи зберігаються у вигрібних ямах: – відсутні.
Відомості про балансоутримувачів будинків: ОСББ - відсутнє, ЖБК - відсутнє.
- наявність, кількість місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів: відсутні.
- характеристика під’їзних шляхів: асфальтове дорожнє покриття/тверде ґрунтове.
Підприємства, установи та організації:
Верхньотокмацька дистанція колії  регіональна філія ПАТ «Українська залізниця», ТОВ «Оптимус Плюс».
 1. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об`єктів поводження з побутовими відходами:
- селищний полігон - адреса смт. Чернігівка, Чернігівського району, Запорізької обл.: за межами смт Чернігівка
- площа полігону, яка фактично зайнята ТПВ: 2 га.
- проектна місткість  полігону: 30,2 тис. т.
Підприємство сортування та перероблення відходів – відсутнє.
 1. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
- місце: Запорізька область, Чернігівський  район  смт. Чернігівка, вул. Українська, буд. 57, 71202, секретар селищної ради.
- спосіб: особисто або поштою.
- кінцевий строк: 20 березня 2019 р. до 12-00 Київського часу.
Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном (06140) 9 11-01.