Новини

Оголошення про конкурс

Чернігівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника комунального підприємства «Чернігівське виробниче управління житлово – коммунального господарства» Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області, яке знаходиться за адресою: смт Чернігівка, вул. Набережна, 16.

Кандидатом на посаду керівника може бути особа, яка:

- має повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- має досвід роботи на керівних посадах на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форм власності, або в органах державної влади, органах місцевого самоврядування у відповідній сфері управління за основним предметом діяльності комунального підприємства, керівна посада на якому є вакантною;

- володіє державною мовою;

- має високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом встановленого строку подають особисто такі документи:

заяву про участь у конкурсному відборі;

- біографічну довідку;

- копію документів про освіту;

- копію паспорта громадянина України;

- довідку про відсутність у особи судимості, в т.ч. за корупційні правопорушення;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

- дві фотографії розміром 6*4 см;

- копію трудової книжки;

- інші документи на свій розсуд.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 20 днів з дня опублікування за адресою: 71202, смт. Чернігівка, вул. Українська, 57. (e-mail): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Довідки за телефоном: 9-11-01.

Звертаємо увагу кандидатів, що конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі конкурсна комісія розглядає документи, подані претендентами на участь у конкурсі. На другому етапі комісія заслуховує на відкритому засіданні конкурсну пропозицію учасників конкурсного відбору та враховує відповідність учасників та їх конкурсних пропозицій встановленим вимогам. Відомості про фінансово-економічне становище підприємства для розробки конкурсної пропозиції надаються учасникам конкурсного відбору після проходження першого етапу.

27.02.2019