Новини

Громаду з робочим візитом відвідав голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль
Під час робочої поїздки до Чернігівської громади голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з адміністративно-господарським активом.  У районному центрі культури та дозвілля зібралося понад 200 жителів, аби поспілкуватися з чиновником.
На початку заходу очільник регіону повідомив, що в 2018 році  обласним бюджетом було спрямовано фінансові кошти на реконструкцію лікувального корпусу Чернігівської ЦРЛ шляхом утеплення будівлі вартістю 1 400,943 тис. грн. У 2017 році на об’єкт було втрачено 623,785 тис. грн. Також було проведено  реконструкцію частини приміщення Чернігівської районної ради під центр надання адміністративних послуг вартістю 900 тис. грн. На території опорного навчально-виховного закладу - Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. розпочато будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям.

За кошти субвенції зі спеціального фонду обласного бюджету на реалізацію заходів Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки придбано чотири автобусних зупинки для сіл та селищ району на суму 175 тис. грн. Також освоєно 70 тис. грн. на вуличні ліхтарі та світлодіодні лампи.

Окрему увагу Костянтин Бриль приділив питанням відновлення автошляхів як у всій області, так і в Чернігівському районі.

- Минулого року на ремонт автошляхів на території району було спрямовано 22 мільйони 284 тисячі гривень. Завдяки цьому було відремонтовано 44 663 м автодорожного полотна на 45 ділянках. Зокрема, виконано капітальний ремонт дороги по вул. Аптечна в  Чернігівці та капітальний ремонт дороги в с. Верхній Токмак Чернігівського району. Загалом на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Чернігівського району було розподілено 18 мільйонів 714,3 тисячі гривень за кошти субвенції з державного бюджету. Об’єкт поточного середнього ремонту у 2018 році був визначений у межах обсягу фінансування згідно з пропозиціями Чернігівської райдержадміністрації і відновлений у запланованому обсязі. За рахунок коштів, розподілених на експлуатаційне утримання, по району виконано робіт з ремонту дорожнього покриття на загальній площі 30 114 м2 на суму 16 160 тисяч гривень. Напрямки виконання ремонтних робіт дорожнього покриття за рахунок коштів на експлуатаційне утримання були визначені Департаментом капітального будівництва за рівнем аварійності та пропозиціями Чернігівської райдержадміністрації. Загалом  ці та інші проекти ми втілюємо в життя за сприяння Президента України, Кабміну, а також Верховної та обласної рад. У злагодженій співпраці з керівництвом і активом місцевих рад району та народним депутатом Олександром Пономарьовим ми отримуємо реальний результат, який відчувають люди, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час обговорення проблем району з місцевою громадою Костянтин Бриль також відповів на питання, порушені місцевими жителями.