Новини

У Чернігівці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
20 лютого чернігівчани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, відстоюючи права, гідність і свободи людини, європейське майбутнє України. Біля погруддя Т. Шевченку в Чернігівці на мітинг-реквієм зібралося близько сотні громадян різного віку, аби згадати подвиг Небесної Сотні, тих, хто ипоклав життя на вівтар служіння Вітчизні.
Звертаючись до учасників мітингу, заступник селищного голови Людмила Веремій підкреслила, що Революція гідності змінила свідомість мільйонів людей, які постали проти несправедливості, диктатури, корупції, за свободу слова, свободу вибору, свободу протесту, за право на гідне життя у своїй країні. І сьогодні, наш святий обов’язок зробити так, щоб їхня мрія про нашу країну – стала реальністю.

Про те, що ми всі маємо об’єднувати свої зусилля для того, щоб робити нашу країну процвітаючою і справедливою, а також не забувати тих, хто відстоює нині єдність держави на Сході України, говорили також заступник голови районної ради Владислав Лебедь і керівник апарату районної державної адміністрації Богдан Ткаченко.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО. В пам’ять про них до погруддя поклали живі квіти.