Новини

У громаді розпланували, як реалізовуватимуть проекти громадського бюджету
У Чернігівці 18 лютого відбулася консультаційна зустріч щодо планування реалізації проектів бюджету громадської участі, яку провів експерт Фундації ПАУСІ
Роман Широких. Участь в заході взяли автори поданих на громадський бюджет заявок, в.о. старост, депутати селищної ради, представники відділів ОТГ. Працювали, аби скласти план втілення в життя ідей, поданих жителями громади минулоріч. А це - 6 майданчиків з вуличними тренажерами, 2 автобусних зупинки, ліхтар із сонячною батареєю, новий бібліотечний простір, кімната творчості, відреставрований ґанок школи. Усе це з'явиться в різних населених пунктах громади вже цього року.

Захід відбувся у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.