Новини

Чернігівка: представники місцевої влади і громадськість обговорили актуальні проблеми
У Чернігівці громадськість обговорила місцеві проблеми, роботу депутатів, долученість жителів до соціального життя території. Діалогова зустріч «Розробка взаємодії влади і громадськості» зібрала близько 50 учасників 13 лютого в районному центрі культури та дозвілля. Модерувала захід радниця з питань комунікації Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Наталя Селюкова.
Участь в заході взяли заступниця селищного голови Людмила Веремій, в.о. старост, керівники відділів селищної ради, голови громадських організацій, представники Молодіжної ради, місцеві блогери та активні жителі.

Як зазначили учасники, взаємодія влади і громади є важливою, але не менше уваги варто приділяти горизонтальним відносинам - між мешканцями, що можливо завдяки участі, ініціації та організації різних заходів.  За словами присутніх, певні зрушення протягом року вже відбулись: є відчуття єдності населених пунктів, що входять до складу громади, завдяки проведеним громадським обговоренням та святкуванням. З'ясували під час діалогу і способи проведення вільного часу, звернувши увагу на доступність закладів дозвілля, їх інклюзивність, а також на формати заходів.

Серед актуальних питань, які потребують вирішення, визначили проблему безпритульних собак, поганий стан доріг і відсутність внутрішнього транспортного сполучення. До речі, щодо останнього, знайшлись активісти, які готові зібрати підписи та надіслати звернення до голови ОТГ.

Актуальним залишається у громаді питання взаємодії з депутатами. З одного боку - відсутність звітів, неможливість поставити запитання, з іншого - низька активність населення через відсутність відчуття причетності до змін та прийняття рішень.