Новини

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ! ЩОБ ПОТРАПИТИ НА ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, ПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ https://chegromada.gov.ua
Что такое система НАССР?

НАССР (от. англ. Hazard Analysis and Critical Control Points) – это система анализа опасных факторов и контроля в критических точках. Эта система идентифицирует, оценивает и контролирует опасные факторы, которые являются определяющими для безопасности пищевых продуктов.

Оголошення про конкурс

Чернігівська селищна рада Чернігівського району Запорізької області оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:
  • адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради;
  • головного спеціаліста юридичного відділу селищної ради.
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 20 серпня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: ""Забезпечення прав та свобод військовослужбовців: реалізація права учасників АТО на землю та житло; пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них; забезпечення учасників бойових дій ліками та лікарськими засобами; дії позичальника мобілізованого та учасника АТО, який має зобов'язання по кредиту; дії незаконно звільнених учасників АТО; право військовослужбовців на знижку на оплату послуг ЖКГ; право військовослужбовців на знижку та безоплатне медичне забезпечення тощо, під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.
Проблему розбитих доріг Чернігівської громади вирішували в області
Проблема розбитих доріг у Чернігівській громаді загострюється. Люди, обурені безконтрольним рухом важковагового транспорту, який, , рухаючись з перевищенням вагових норм, розбиває дорожнє покриття, готові виходити та перекривати вулиці в селах. Селищна рада неодноразово зверталася з цим питанням до різного роду інстанцій, оскільки пошкоджені дороги не в комунальному підпорядкуванні.

ПОЛОЖЕННЯ про відкритий фестиваль «Легенди степу»

Увага! Пряма лінія!
У четвер, 8 серпня2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник віддлілення національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області Четвертак Сергій Іванович. 
Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки – безкоштовні.
Оголошення про конкурс
Чернігівська селищна рада Чернігівського району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста бухгалтерського відділу селищної ради.
Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця  з розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів Чернігівської селищної об’єднаної територіальної громади
Шановні бухгалтери!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера.
Від сучасного бухгалтера сьогодення вимагає професіоналізму, компетентності, високої відповідальності, знань та швидкої орієнтованості. Від правильної організації діяльності бухгалтерських служб, або окремих бухгалтерів, залежить рівень фінансово-господарської діяльності кожної установи. А значить і розвиток громади в цілому.
У день професійного свята, кожному представникові цієї почесної професії, висловлюю велику подяку за скромну, але вкрай необхідну, кропітку працю. Добробуту вам і процвітання, професійного росту, рівноваги і міцного здоров`я!
З повагою голова громади Віталій МАНИЧ.