Культура, освіта, благоустрій: в Просторому пройшли збори з питань розвитку громади
28 травня в селі Просторе Просторівського старостинського округу відбулися Збори з питань розвитку громади. Участь в них взяло 15 місцевих жителів. Зібрані потреби та проблеми сформували в категорії «Культура», «Освіта», «Благоустрій». Усі теми обговорено, узагальнено та запротокольовано пропозиції жителів.
КУЛЬТУРА
Необхідність оформлення земельної ділянки під приміщення Просторівського будинку культури та прилеглі території (звернутися до селищної ради з пропозицією оформити технічну документація та право установчі документи)
Інклюзія Просторівського будинку культури (є потреба в облаштуванні сходів пандусом та зробити більш похилими пороги, пропонується зробити це бюджетним коштом)
Ремонт фойє Просторівського будинку культури (виділити кошти на ремонт з місцевого бюджету)
Облаштування санвузла в приміщенні Просторівського будинку культури (виділити кошти на роботи з місцевого бюджету)
Викласти тротуарною плиткою майданчик біля ганку Просторівського Будинку культури (виконати за рахунок місцевого бюджету)
Підвищити рівень активності та небайдужості жителів старостинського округу
ОСВІТА
Запустити цілорічне функціонування дитячого садочка, зробити в будівлі опалення (оформити земельну ділянку, профінансувати роботи з місцевого бюджету)
Спорудження літньої альтанки на подвір’ї дитсадочка (закупити будматеріали з бюджету, залучити батьків до збору конструкції)
Оснащення всім необхідним дитячого садочка, осучаснення, придбання меблів (пропонується виконати це за рахунок співфінансування з місцевого бюджету та спонсорських коштів)
Спорудження ігрового майданчика на території Просторівського дитсадочка (закупити все необхідне за рахунок бюджету, а батьки дітей займуться встановленням)
Закупівля комп’ютерна і принтера для Просторівського дитсадочка (клопотання до відділу освіти, молоді та спорту щодо виділення коштів)
БЛАГОУСТРІЙ
Спорудження дитячого майданчика в с. Розівка (закупити за рахунок бюджету або подати ідею на бюджет участі)
Організувати маршрутне сполучення між селами
Зробити навколо Просторівського будинку культури парк (за фін снування з місцевого бюджету та допомоги жителів с. Просторе)
Встановити в с. Просторе термінал ПриватБанку чи іншого банку (звернутися з проханням до банківської установи)
Зробити опалення фельдшерського пункту (за рахунок місцевого бюджету)
Організоване вивезення сміття з сіл Просторе, Цвітне, Розівка (звернутися до ВУЖКГ)
Ліквідація стихійного сміттєзвалища в с. Просторе (за рахунок місцевого бюджету)
Оформлення земельних ділянок під будівлями фельдшерських пунктів в Просторому і Довгому, а також під будівлею Довгинського НВК
Озеленення в с. Просторе (профінансувати з місцевого бюджету)