Пріоритетними для Ільїного є дитячі майданчики
19 червня в селі Ільїне Ільїнського старостинського округу відбулися Збори з питань розвитку громади. Участь в них взяло 23 жителя сіл Ільїне, Тарасівка. Зібрані потреби та проблеми сформували в категорії «Освіта», «Благоустрій», «Дозвілля», «Інфраструктура». Усі теми обговорено, узагальнено.
Жителі Верхнього Токмака акцентували на потребі в якісному дозвіллі та благоустрої
13 червня в селі Верхній Токмак Верхньотокмацького старостинського округу відбулися Збори з питань розвитку громади. Участь в них взяло 9 місцевих жителів. Зібрані потреби та проблеми сформували в категорії «Дозвілля», «Благоустрій». Усі теми обговорено, узагальнено та запротокольовано пропозиції жителів.
Богданівка переймається низьким рівнем інформування жителів
5 червня в селі Богданівка Богданівського старостинського округу відбулися Збори з питань розвитку громади. Участь в них взяло 13 місцевих жителів. Зібрані потреби та проблеми сформували в категорії «Перевезення», «Робочі місця», «Благоустрій», «Культура», «Спорт», «Інформування». Усі теми обговорено, узагальнено та запротокольовано пропозиції жителів.
Культура, освіта, благоустрій: в Просторому пройшли збори з питань розвитку громади
28 травня в селі Просторе Просторівського старостинського округу відбулися Збори з питань розвитку громади. Участь в них взяло 15 місцевих жителів. Зібрані потреби та проблеми сформували в категорії «Культура», «Освіта», «Благоустрій». Усі теми обговорено, узагальнено та запротокольовано пропозиції жителів.
В селі Довге переймаються розвитком території
27 травня в селі Довге Просторівського старостинського округу відбулися Збори з питань розвитку громади. Участь в них взяло 18 місцевих жителів. Зібрані потреби та проблеми сформували в категорії «Дозвілля», «Бізнес і Побут», «Розвиток території». Усі теми обговорено, узагальнено та запротокольовано пропозиції жителів.
У Владівці обговорили можливості створення кооперативів та геріатричного відділення
22 травня в селі Владівка Владівського старостинського округу відбулися Збори з питань розвитку громади. Участь в них взяло 18 місцевих жителів. Зібрані потреби та проблеми сформували в категорії «Дороги», «Медицина», «Робочі місця», «Благоустрій». Усі теми обговорено, узагальнено та запротокольовано пропозиції жителів.
Стульневський старостинський округ говорив про можливості розвитку
22 травня в селі Стульневе Стульневського старостинського округу відбулися Збори з питань розвитку громади. Участь в них взяло 15 мешканців села та станції Стульневе. Зібрані потреби та проблеми сформували в категорії «Дороги», «Документи», «Дозвілля», «Благоустрій». Усі теми обговорено, узагальнено та запротокольовано пропозиції жителів.
Обіточне долучилося до обговорення розвитку території
Збори з питань розвитку громади пройшли в Обіточненському старостинському окрузі 20 травня на базі адмінбудівлі округу. Участь в них взяло 15 мешканців сіл Обіточне, Салтичія. Зібрані потреби та проблеми сформували в категорії «Благоустрій», «Транспортне сполучення», «Робочі місця», «Культура». Усі теми обговорено, зібрано та запротокольовано пропозиції жителів.
Збори з питань розвитку громади пройшли в Новомихайлівці
Збори з питань розвитку громади відбулися 6 квітня в Новомихайлівському старостинському окрузі. Під час зустрічі місцеві жителі озвучили потреби і проблеми за напрямками «Транспортне сполучення», «Дозвілля», «Робочі місця», «Спорт», Благоустрій», «Питна вода».
У Хмельницькому поговорили про проблеми Широкоярського старостинського округу
Збори з питань розвитку громади пройшли в Широкоярському старостинському окрузі 15 травня на базі Хмельницького НВК. Участь в них взяло 15 мешканців сіл Широкий Яр, Хмельницьке, Балашівка, Ланкове. Зібрані потреби та проблеми сформували в категорії «Благоустрій», «Дозвілля», «Розвиток громади», «Матеріально-технічна база» і «Транспорт».