Мешканцями м.Токмак, Токмацького та Чернігівського районів задекларували понад 57,7 мільйонів гривень доходів
За минулий рік 5381 тисяч жителів м.Токмак, Токмацького та Чернігівського районів задекларували понад 57,7 мільйона гривень доходів, отриманих у 2017 році.
Коментуючи підсумки кампанії "Декларування 2018", начальник Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області  Любов Чумакова підкреслила:
«Із задекларованих доходів нараховано 5,8 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 0,4 мільйона більше, ніж у попередній період. Також бюджет отримав 0,4 мільйона гривень військового збору».
Найактивнішими декларантами стали виробники сільськогосподарської продукції, які вирощують її на власних ділянках та отримують доходи від продажу. Громадяни-одноосібники подали 5043 тисячі декларацій, що склало 94 відсотки від загальної кількості. Вони поповнили скарбниці на 4,9 мільйона гривень.
193 громадянина задекларували спадщину та сплатили з неї 0,6 мільйона гривень податків.
Правом на податкову знижку скористалися 228 осіб, які вже отримали 0,4 мільйона гривень раніше сплаченого податку на доходи фізосіб.
Нагадаємо, у цьому році до 1 травня громадяни повинні задекларувати доходи, отримані у 2018 році. Зокрема, це доходи від надання в оренду чи продажу рухомого або нерухомого майна, від отримання спадщини, від продажу сільськогосподарської продукції, інші блага, а також інвестиційні прибутки, іноземні доходи тощо.
Реалізувати право на податкову знижку можна упродовж всього року.
 
Начальник Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області Л.І. Чумакова