Новини

ПРОЕКТ АКТИВНИХ ГРОМАДЯН  С-ЩА ВЕРХНІЙ ТОКМАК ПЕРШИЙ РЕАЛІЗОВАНО! 

         Найменші мешканці с-ща Верхній Токмак Перший отримали чудовий подарунок– яскравий дитячий майданчик у центрі селища, навпроти залізничного вокзалу. Найзанедбаніше місце селища перетворилося на місце для ігор та відпочинку дітей.

 

         30 липня відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика. Головними учасниками події стали діти. Виступ самодіяльного колективу Чернігівського селищного Палацу культури підтримали місцеві дітлахи, які залюбки танцювали та читали  вірші.

         У церемонії відкриття брали участь  мешканці селища, «творці» майданчика, голова Чернігівської селищної ради Віталій Манич та його заступник Сергій Житарюк,  помічниця народного депутата О. Пономарьова Людмила Сичікова. Лунали слова щирої подяки та захоплення. Діти отримали солодкі подарунки,  надані Чернігівською селищною радою і місцевим підприємцем Патевською А.Г.  Людмила Сичікова вручила подарунок громаді  – сертифікат на  карусель від О. Пономарьова.

         Ініціаторами створення майданчика стали депутати Чернігівської селищної ради Олександр Гема та Юрій Грабовенко. Активну участь у роботі брали мешканці селища: Капуста Сергій, Швець Володимир, Патевський Артур, Тищенко Сергій, Моргун Максим. Долучалися цілими сім’ями. 

Реалізація   проекту потребувала, в першу чергу,  великого ентузіазму, силі волі і оптимізму, віри в те, що робиш по - справжньому потрібне. В процесі роботи було по – різному: і весело і тоскно, і легко, і важко. Частина мешканців  не вірила, що вийде «щось путнє», частина долучалася до роботи.  В процесі будівництва  оргкомітет проекту отримав новий досвід зі збору коштів на обладнання дитячого майданчика (до речі, до нього  долучилися і мешканці селища, і громадяни за кордоном), пошуку спонсорів, які надавали допомогу матеріалами.

 Ідеї з оформлення майданчика народжувалися, обговорювалися і втілювалися. Начебто просто, але пам’ятаємо, що це перший проект, виконаний громадою за кошти і силами  небайдужих людей з великими серцями, що повірили у свої сили і самостійно, без оглядки у сторону держави, місцевої влади реально змінили життя на краще.

 Наше самоврядування – спільна справа і позитивний досвід невеликого селища Верхній Токмак Перший є тому доказом. Маємо надію, що це тільки перший крок, який спонукатиме інших до активної участі у розвитку Чернігівської територіальної громади.

           Вітаємо і дякуємо усім, хто був залучений до  спорудження дитячого майданчика.  

           Фотозвіт про урочисте відкриття майданчика.