Новини

Голова громади відвідав Новомихайлівський старостинський округ
11 лютого голова громади Віталій Манич провів у Новомихайлівці виїзний прийом. На зустрічі з головою місцеві жителі розповіли про свої проблеми та ідеї.
Досі проблематичним є охоплення старостинського округу мережею Інтернет. Особливо незручно це для місцевої медицини, бо, приміром, уповільнює процес укладання декларацій з населенням. Хоча саме тут показник кількості приписаних жителів – один із найвищих. Також є певні незручності в обслуговуванні населення медичними працівниками. Село досить велике і фельдшеру подекуди доводиться долати до 8 км, щоб допомогти пацієнту. Тут допомагає в.о. старости. Проблема також частково вирішена завдяки домовленістю з Владівською амбулаторією – раз на два тижні в Новомихайлівку для оглядів планово виїздить сімейний лікар.

Дуже активна в селі ветеранська організація. Пенсіонери організовують різноманітні заходи, вітають односельців із поважними ювілеями. Віталій Манич зазначив, що нині розглядається можливість фінансування ветеранської організації із місцевого бюджету, для чого необхідно розробити відповідну Програму, узгодивши це питання з районною радою, яка до нині фінансувала ветеранів.

З цікавою ідеєю звернулася до селищного голови директор місцевого НВК Тетяна Полулях. Вона запропонувала поступово перетворити заклад освіти в культурно-освітній центр. У великій будівлі школи можна проводити роботу за різними напрямками. Тут, на думку відвідувачки, може розміститися і ветеранська кімната, і гуртки, і бібліотека, а також проводитимуть репетиції місцеві зірки – аматорський ансамбль «Два кольори».