ДРАЦ пояснив, куди звертатися жителям Чернігівської громади
На численні звернення жителів громади, у сім’ях яких трапляються щасливі чи скорботні події, відділ ДРАЦС по Пологівському і Чернігівському районах ГТУЮ в Запорізькій області надав роз’яснення щодо того, куди звертатися в кожному окремому випадку жителям населених пунктів Чернігівської ОТГ.

Народження дитини реєструють за місцем безпосереднього знаходження пологового будинку або за місцем реєстрації (проживання) одного з батьків. Тобто, якщо дитинка народилася приміром у Запоріжжі, зареєструвати її можна там, або у відділі ДРАЦС по Пологівському і Чернігівському районах.

При укладанні шлюбу молодята можуть звернутися у будь-який відділ ДРАЦСГ, розташований на території України. А от розірвати шлюб можна лише за місцем реєстрації (проживання) одного з подружжя.

Послуги зі зміни імені, внесення змін до актового запису цивільного стану, поновлення та анулювання жителям громади нададуть виключно у відділі ДРАЦС по Пологівському та Чернігівському районах.

При смерті близької людини родичі можуть звернутися до ДРАЦС за місцем настання смерті, місцем поховання чи за останнім місцем реєстрації (проживання) померлого.

Повторну видачу свідоцтв, видачу витягів із ДРАЦСГ надають за місцем звернення заявника. Тобто це може бути будь-який ДРАЦСГ на території України.

Відділ ДРАЦС по Пологівському і Чернігівському районах ГТУЮ у Запорізькій області знаходиться за адресою 7060, Запорізька область, м. Пологи, провулок Некрасова, 2. Телефон для довідок (06165) 2 35 38.

Селищною радою повторно оголошено конкурс на посаду спеціаліста, який буде здійснювати реєстрацію актів цивільного стану. Щойно відповідний фахівець приступить до роботи, усі послуги надаватимуться на місці, про що буде додатково повідомлено.