Завдяки В’ячеславу Паршину жіночий волейбол у громаді є!
У неділю, 27 січня, відбувся турнір першого перехідного кубку району з волейболу серед жінок і дівчат, пам’яті тренера  Чернігівської ДЮСШ багатьох навчальних років В’ячеслава Миколайовича Паршина. Участь у цих змаганнях взяли чотири  команди: волейбольного клубу «Просторе» та «Чернігівка», до складу яких ввійшли школярки, старші дівчата й жінки, а також дві команди Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів. До речі за збірну Чернігівки грали вихованки В’ячеслава Миколайовича, які займалися у волейбольній секції ще у 90-х роках: Ірина Сіденко та Наталія Потоцька.
На урочистому відкритті турніру до присутніх, розповівши про життєвий шлях чудового тренера В’ячеслава Миколайовича Паршина, звернулися голова Чернігівської селищної ради Віталій Манич, голова районного фізкультурно-спортивного товариства «Колос», директор Чернігівської ДЮСШ Сергій Макаренко, син В’ячеслава Миколайовича Юрій Паршин, головний суддя турніру Сергій Рижков.  Учасники змагань, тренери, судді, гості, вболівальники вшанували пам'ять уславленого тренера хвилиною мовчання, відвідали могилу та поклали квіти.

В’ячеслав Миколайович підготовив не одну волейбольну команду жінок і дівчат, які були призерами районних та обласних змагань у період 1980-2000 років. І до сьогодні жіночий волейбол процвітає завдяки вихованкам прекрасного тренера, порадника, старшого товариша. Він любив життя, любив волейбол, любив риболовлю, займався бджолярством, був мудрою, поміркованою, висококультурною людиною, знав ціну спорту і мистецтву. Тож з ініціативи директора Чернігівської музичної школи Віти Красношлик на урочистому відкритті турніру організоване музично-танцювальне вітання «Україно моя» від колективу «Забава» опорного закладу Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені А.М. Темника під керівництвом Галини Крижко.

Змагання проводились за коловою системою і було зіграно аж 6 ігор.

За результатами проведених змагань перше місце посіла команда №1 Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер, вчитель фізичної культури Рябченко І.С.), друге місце – команда волейбольного клубу «Просторе» (тренер Рижков С.В.), третє місце – команда № 2 Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів, четверте місце та номінацію «Глядацькі симпатії» – збірна команда селища Чернігівка. То ж перехідний кубок та грамоти, які були придбані родиною В’ячеслава Миколайовича (донькою Інною, сином Юрієм та дружиною Лідією), рідні вручили на закритті турніру. А ще до величезного пам’ятного кубку був волейбольний м’яч, який у 2000-ні роки придбав чудовий тренер і з трепетом, з відбитками пальців В’ячеслава Миколайовича м’яч поїхав з переможцями до Верхньотокмацької школи.