Новини

Громада відзначила 80-річчя Запорізької області
Чернігівська об’єднана територіальна громада відзначила 80-річчя Запорізької області. Урочистості з цієї нагоди пройшли 10 січня в районному центрі культури та дозвілля. Присутніх привітав зі славетною датою голова громади Віталій Манич.
- Наша громада є невід’ємною частиною області та розділяє разом з усією територією її славетну історію, - зазначив селищний голова. – Протягом 80 років у нас були різні події, радісні та трагічні. Але попри все область, а разом з нею і Чернігівська громада, ідуть по шляху розвитку. І це, насамперед, заслуга людей, працьовитих, щирих, які проживають на цих родючих землях. І я дякую всім, тим, хто не шкодуючи здоров’я, працював та працює задля розвитку, тим, хто нині захищає ці землі від зовнішньої загрози. Внесок кожної людини – важливий та неоціненний.

До вітань також приєдналися перший заступник голови райдержадміністрації Василь Попюк і заступник голови районної ради Влад Лебедь.

Керівники, зокрема, відзначили нагородами людей, які своєю багаторічною працею зробили значний внесок в різні галузі району. Слова пошани керівники адресували усім військовослужбовцям, які стоять на варті миру нашої області, захищаючи країну. Окремо відзначили учасників військових зборів, з яких було за формовано загін територіальної оборони.

Піснями та музичними номерами присутніх вітали учасники художньої самодіяльності, працівники РЦКД та вихованці Чернігівської музичної школи. Говорили про історію славетного краю, частиною якого є Чернігівський район, про людей, які сумлінно працювали, прославляючи свою Батьківщину.