На засіданні постійних комісій обговорили сесійні питання
20 листопада селищний голова Віталій Манич провів засідання постійних комісій селищної ради, під час яких було розглянуто 88 питань. Чергова сесія селищної ради відбудеться 23 листопада.
Питання, які будуть розглянуті:
 1. Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади Чернігівської селищної ради за дев’ять місяців 2018 року.
 2. Про затвердження Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області на 2018 рік.
 3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.12.2017 № 01 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Чернігівської селищної ради на 2018 рік».
 4. Про затвердження обсягів фінансування Програми «Безпечна громада» на 2018 – 2020 роки.
 5. Про затвердження обсягів фінансування завдань та заходів, передбачених Програмою благоустрою населених пунктів Чернігівської селищної ради на 2018 рік.
 6. Про затвердження обсягів фінансування Програми висвітлення діяльності Чернігівської селищної ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів селищної ради на 2018 рік.
 7. Про затвердження обсягів фінансування передбачених Програмою підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Чернігівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області на 2018 рік.
 8. Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.04.2018 № 91 «Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціально-культурного призначення на 2018 рік».
 9. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.03.2018 № 14 «Про Програму розвитку місцевого самоврядування на 2018-2020 роки».
 10. Про затвердження обсягів фінансування цільової програми «Цукровий діабет» на території Чернігівської селищної ради на 2018 рік.
 11. Про готовність житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.
 12. 12. Про фінансово-господарську діяльність КП «Мрія» у ІІІ кварталі 2018 року.
 13. Про фінансово-господарську діяльність КП «Чернігівське ВУЖКГ» у ІІІ кварталі 2018 року.
 14. Про фінансово-господарську діяльність КП «Новополтавське» у ІІІ кварталі 2018 року.
 15. Про безоплатну передачу об’єктів нерухомого майна.
 16. Про внесення змін до рішення селищної ради від 03.11.2017 № 92 «Про створення та затвердження структури виконавчих органів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області».
 17. Про внесення змін до рішення селищної ради від 03.11.2017 № 92 «Про створення та затвердження структури виконавчих органів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області».
 18. Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.05.2018 № 03 «Про затвердження програми підтримки дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції і дітей з сімей, переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Чернігівської селищної ради на 2018 рік».
 19. Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.05.2018 № 04 «Про затвердження Програми безкоштовного харчування вихованців та у закладах дошкільної та загальної середньої освіти на території Чернігівської селищної ради на 2018 рік».
 20. Про внесення змін до рішення селищної ради від 26.01.2018 № 12 «Про медичні огляди, що проводяться КУ «Чернігівська ЦРЛ» Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області».
 21. Про виконання Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, осіб з інвалідністю та інших громадян, зареєстрованих на території Чернігівської селищної ради, які перебувають у складній життєвій ситуації на 2018-2020 роки.
 22. Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.12.2017 № 32 «Про створення тендерного комітету Чернігівської селищної ради та затвердження Положення про тендерний комітет».
 23. Про затвердження акта приймання – передачі вакуумного автомобіля КО – 503В 9 на шасі МАЗ 4371 N 2.
 24. Про затвердження рішень виконавчого комітету, прийнятих в міжсесійний період.
 25. Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період.
 26. Про преміювання Костенко С.В.
 27. Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань Маничу В.О.
 28. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Строкачу С.В.
 29. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бадіон Т.П.
 30. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства гр. Саєнко А.І.
 31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кузьменку С.С.
 32. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Номерюк В.П.
 33. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кузьменко Л.Т.
 34. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кушко А.В.
 35. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ковгану А.І.
 36. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Білоконю М.І.
 37. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Агаркову В.А.
 38. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства гр. Саєнку П.П.
 39. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ліберман Т.М.
 40. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Борисенко В.С.
 41. Про внесення змін до рішення селищної ради від 19.10.2018 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянк) гр. Скурідіній Н.М.».
 42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Волошку А.В.
 43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Іванчуку П.С.
 44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Іванчуку П.С.
 45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Іванчуку П.С.
 46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва Кісілю С.Ю.
 47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва Самурі І.М.
 48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва Самурі І.М.
 49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва Жилюк Н.А.
 50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва Момот К.Л.
 51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва Діденко Л.А.
 52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Дупаку М.В.
 53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Золотухіній Л.В.
 54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Овчаренко А.А.
 55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Овчаренко А.А.
 56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Пономаренко В.М.
 57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Кириченку Д.О.
 58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Четвертакову В.В.
 59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Параскан Г.Г.
 60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Кошелю С.А.
 61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Морозову А.С.
 62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Олійникову І.Л.
 63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Коваленко Л.В.
 64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кузьменко Л.Т.
 65. Про погодження відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області гр. Михайленко К.Ф.
 66. Про погодження відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області гр. Власович Н.В.
 67. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Глуховській О.В.
 68. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Равлик С.Ю.
 69. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Іванчуком С.Д.
 70. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Яковлєвою Н.М.
 71. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Кузьміною Л.В.
 72. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Кузьміною Л.В.
 73. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Кузьміною Л.В.
 74. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Калашніковим А.В.
 75. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Осколковою К.Р.
 76. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Кіріченком О.М.
 77. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Квашою Т.М.
 78. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Сагайдак А.Ю.
 79. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Продановою Н.С.
 80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розташування лабораторії Хорунжі О.В.
 81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Слобочдченку С.М.
 82. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби
 83. Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства
 84. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку під розміщення стаціонарної тимчасової споруди ТС для здійснення підприємницької діяльності гр. Швецю О.В.
 85. Про погодження відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області громадянину – учаснику АТО Рябчука Р.С.
 86. Про погодження відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області громадянину – учаснику АТО Строкачу А.О.
 87. Про погодження відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області громадянину – учаснику АТО Трушику С.В.
88. Про звернення депутатів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області до Міністерства юстиції України та Міністерства соціальної політики України щодо вдосконалення порядку організації виконання адміністративних стягнень у вигляді суспільно корисних робіт.