Оголошення про конкурс

 Чернігівська селищна рада Чернігівського району Запорізької області оголошує конкурс на посаду керівника комунального  закладу загальної середньої освіти Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області на посаду керівника Новоказанкуватського навчально-виховного комплексу  Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області, 71211,   вул. Шкільна, 1, с. Новоказанкувате.

Оплата праці: посадовий оклад, відповідно до законодавства.
Участь у конкурсі можуть брати громадяни України, які мають: вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста або  магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії документи:
заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
довідку про відсутність судимості;
мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
Документи подавати до відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради  протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт Чернігівка, вул. Соборна, 412А, кабінет № 1. Контактна особа – Барканова Світлана Володимирівна.
Довідки за номером телефону: 9 15 14.
Дату та місце початку конкурсного відбору учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.


Перелік питань  для письмового тестування  з метою визначення рівня знань законодавства у сфері освіти