У Чернігівці День захисника України відзначили легкоатлетичним забігом
Легкоатлетичний забіг, проведений в Чернігівці 19 жовтня, об’єднав любителів спорту цікавим марафоном. Захід присвятили Дню захисника України.
75 дітей та двоє дорослих змагалися на витривалість на центральному селищному стадіоні. Захід розпочався урочистим відкриттям. Привітали спортсменів селищний голова Віталій Манич, громадський діяч та великий поціновувач оздоровчого бігу Віталій Марчевський, представник Народного депутата України Олександра Пономарьова Ілона Щипенко.

Бігли учасники різних вікових груп на різні дистанції. Найменший відрізок подолали діти, яким ще не виповнилося 6 років. Першим серед них став Василько Григоряк. Учні 7-8 років бігли на дистанцію у 30 м, де І, ІІ, і ІІІ місця дісталися Олександру Кривному, Сергію Момотку і Захару Четвертакову відповідно.

9-11-річні хлопчики та дівчатка, долаючи 50-метрову відстань, також боролися за звання найкращих. В цій віковій групі серед хлопчиків першими стали Дмиро Усенко, Владислав Лемешко і Олег Мухамадєєв, серед дівчат – Катерина Лозован, Владислава Шевченко і Ніна Паніна.

12-14-літні підлітки долали дистанціі у 60 (дівчата) і 100 (хлопці) метрів, в якій «золото» отримали Едем Синяк і Анна Нестеренко, «срібло» - Олександр Небаба і Катерина Житарюк, «бронзу» - Олександр Синяк і Олеся Стрижеус.

Переможцями кілометрової дистанції у віковій групі 15-17 років стали Олег Іщенко, Олександр Житарюк і Ігор Нестеренко.

Дорослі, аби підтримати власним прикладом учнівську молодь, пробігли дистанцію 5 км. Вчитель фізичної культури опорного НВЗ Сергій Решетняк на 2 секунди випередив Віталія Марчевського, ставши переможцем марафону.

Усі переможці отримали подарунки. Відзначення найкращих бігунів стало можливим завдяки спонсорській допомозі керівника СВК «Світанок» В’ячеслава Курленкова, голови Чернігівської райдержадміністрації Богдана Сушка, Стульневського, Богданівського, Новомихайлівського і Верхньотокмацького старостинських округів.

На жаль, до цієї спортивної ініціативи долучилися не всі школи. Участь в змаганнях взяли учні опорного НВЗ ім. А.М. Темника та його філій – Чернігівської ЗОШ І-ІІ ст., Стульневського НВК, а також Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст.