На черговій сесії переглянули бюджет
19 жовтня 2018 року пройшло засідання чергової сесії селищної ради, яке провів селищний голова Віталій Манич.
Депутати переглянули бюджет. Уточнення дохідної та видаткової частини бюджету об'єднаної територіальної громади відбулося за рахунок виділення 60 тис.грн з обласного бюджету по програмі сприяння виконанню  депутатських повноважень. Вони будуть спрямовані на: придбання побутової техніки (витяжка для харчоблоку) для КДНЗ ясла-садка «Посмішка» Чернігівської селищної ради (36500 грн); придбання електроплити для Новомихайлівського НВК (23500 грн). За рахунок коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам збільшено видатки на виконання програми  «Підтримка  та розвиток комунального некомерційного підприємства «Чернігівський центр первинної медико-санітарної допомоги» (1162000 грн).

У зв’язку з перерозподілом коштів обласного екологічного фонду в бюджет селищної ради по спеціальному фонду також вносяться зміни. Зменшуються видатки на  виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція і розширення полігону твердих побутових відходів КП «Чернігівське ВУЖКГ» в смт Чернігівка» (1174293 грн, зокрема, кошти обласного екологічного фонду 1098534 грн). Збільшуються видатки на  проведення робіт з розробки проектів землеустрою з організації та встановлення меж об’єктів природно заповідного фонду - ландшафтних заказників місцевого значення «Цілинна ділянка з ставком», розташованих в адміністративних межах колишніх Стульневської (39285 грн) і Новомихайлівської сільських рад (36474 грн).

За рахунок невикористаних коштів загального та спеціального фондів бюджету, було перерозподілено планові показники між головними розпорядниками коштів: Чернігівській ЦРЛ – на придбання  металопластикових вікон та дверей для поліклініки (20000 грн), ДЮСШ» на  оплату відрядних для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту (12720 грн), відділу культури і туризму на придбання комп’ютерної техніки у Хмельницький, Владівський, Верхньотокмацький сільські клуби (33430 грн), Територіальному центру соціального обслуговування для придбання бензину та розрахунків за послуги зв’язку (11220 грн). На фінансування Програми соціального захисту бездомних громадян, осіб звільнених з місць позбавлення волі та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Чернігівської селищної ради на 2018-2020 роки передбачено 360 грн.

Також депутати внесли зміни до деяких програм (з питань медицини, щодо розвитку спорту, соціального захисту жителів, які опинилися у складних життєвих обставинах, переліків об’єктів комунальної власності тощо).

Визначено місцезнаходження Інклюзивно-ресурсного центру, який розміститься на базі опорного НВЗ ім. Темника. Оголошено конкурс на посаду керівника Новоказанкуватського навчально-виховного  комплексу. Надано ряд дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, подовження чи припинення договорів оренди тощо.