Новини

На засіданні позачергової сесії внесено зміни до бюджету і реорганізовано Центр ПМСД
1 жовтня відбулася 25-а позачергова сесія Чернігівської селищної ради. Черга денна налічувала дев’ять питань, ще три було винесено на розгляд депутатів додатково. Провів засідання селищний голова Віталій Манич.
Депутати затвердили зміни до бюджету Чернігівської ОТГ. Відповідно до п. 4 ст. 14 Бюджетного кодексу України були розподілені вільні залишки бюджетних коштів ОТГ по загальному фонду – 11277,019 тис. грн, по спеціальному – 280,5 тис. грн.
З обласного бюджету кошти за програмою сприяння виконанню депутатських повноважень у сумі 145 тис. грн будуть спрямовані на: реконструкцію будівлі КЗ «Чернігівська централізована бібліотечна система» селищної ради (вул. Соборна, 414) – 100 тис. грн; придбання та встановлення дитячого майданчика в с. Владівка – 20 тис. грн; придбання автобусної зупинки для с. Красне – 25 тис. грн. На підставі акту приймання-передачі частини нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад селищ, сіл Чернігівського району до комунальної власності Чернігівської селищної ради внесено зміни до назви об’єкта «Реконструкція приміщення No 1 Чернігівської селищної ради (вул. Соборна, буд. 401/1) під центр надання адміністративних послуг».
 
На розгляд сесії винесено рішення щодо уточнення видаткової частини бюджету за рахунок розподілу вільного залишку загального фонду, а саме: КУ «Чернігівська ЦРЛ» звернулася з клопотанням про виділення додаткових коштів у сумі 253300 грн на придбання матеріалів для роботи КТП в осінньо-зимовий період на суму 60700 грн; на придбання рентген- та флюороплівки, промивальних розчинів для гематологічного апарата – 23000 грн; на ремонт автомобіля ГАЗ – 11000 грн; послуги з виконання технічного висновку про стан будівельних конструкцій інфекційного відділення – 16000 грн; курси підвищення кваліфікації лікарів і медсестер – 10000 грн; на оплату водопостачання – 30000 грн; оплату відпустки двох лікарів-інтернів – 2600 грн; придбання інсулінів – 100000 грн. КЗ «ДЮСШ» подав клопотання про виділення додаткових коштів на зарплату – 8900 грн. Відділ освіти, молоді та спорту звернувся з клопотанням про виділення додаткових коштів у сумі 90000 грн на придбання меблів для початкових класів (парти) у зв’язку з подорожчанням останніх. На фінансування програм пропонується виділити 99000 грн: «Програма розвитку фізкультури та спорту» – 10000 грн; програма «Призовна дільниця» – 21000 грн; «Програма розвитку місцевого самоврядування» – 53000 грн; «Цільова програма підтримки військовослужбовців за контрактом» – 15000 грн.

За пропозицією головних розпорядників по відділу освіти, молоді та спорту за рахунок зменшення інших видатків вирішено збільшити видатки загального фонду на дошкільну освіту для придбання паливних брикетів – 40000 грн; для придбання паливних брикетів для шкіл – 80000 грн; на придбання бензину – 36000 грн.

Затверджено обсяги фінансування «Програми благоустрою населених пунктів Чернігівської громади» у сумі 1894800 грн; цільової програми «Цукровий діабет» – 757365 грн; «Програми розвитку місцевого самоврядування» – додатково 113 тис. грн. Внесено зміни до «Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціально-культурного призначення»: на реконструкцію приміщення Чернігівської селищної ради – 1080 тис. грн (за сприяння депутата обласної ради А. В. Гогунського 760 тис. грн. виділять з обласного бюджету); реконструкцію частини приміщення Обіточненської ЗОШ – 67 тис. грн; виготовлення проектної документації для реконструкції частини приміщення центральної бібліотеки – 140 тис. грн (40 тис. грн з місцевого бюджету). Внесено зміни до «Програми розвитку фізкультури та спорту»: на масовий спорт серед сільського населення виділено 60 тис. грн, на розвиток олімпійських та інших видів спорту – 43,884 тис. грн.
 
Селищна рада вирішила шляхом перетворення створити комунальне некомерційне підприємство «Чернігівський центр первинної медико-санітарної допомоги» затвердити Статут нового підприємства та Програму його підтримки.
 
Додатково розглядалося питання про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки площею 3,48 га під соціально-культурними об’єктами Богданівської ЗОШ І–ІІІ ст., для будівництва спортивного майданчика.