Новини

Чернігівка відзначила День визволення
Річницю свого визволення селище зустрічало урочистим мітингом, який зібрав чернігівчан, щоб віддати данину пам’яті подій 1943 року, коли з нашої території, ціною життів сотень односельців, пішов ворог.

Одразу після мітингу привітали учасників Другої світової війни. Їх на території громади залишилося семеро. Усі - в досить поважному віці, тому не можуть особисто брати участь в урочитсих та меморіальних заходах. З вітаннями в гості до ветеранів завітала заступник селищного голови Людмила Веремій, перший заступник голови РДА Василь Попюк і голова районної ветеранської організації Олександр Дядя.

Ще однією знаковою подією 18 вересня став легкоатлетичний забіг, присвячений Дню визволення. Ініціатором та організатором марафону стала Дитячо-юнацька спортивна школа. Всіх учасників забігу привітала Людмила Веремій, вручивши дітям від селищного голови Віталій Манича на знак подяки солодощі.

Ввечері з нагоди свята в центрі Чернігівки розпочалися народні гуляння. Святковим концертом гостей вітали працівники районного центру культури та дозвілля. Для дітей працювали атракціони та інформаційні, спортивні і розважальні локації від громадської організації «Платформа розвитку», відділу освіти, молоді та спорту селищної ради і ДЮСШ.

Завершився день святковою дискотекою.