Новини

Бездомні не залишаться напризволяще
Проблема з бездомними громадянами особливо загострюється восени. Холодний період – небезпечний для такої категорії людей, тож без сторонньої допомоги їм не обійтися. Про це йшлося під час наради із соціальними службами, що пройшла в селищній раді 14 вересня.
Бездомні, а також особи, звільнені з місць позбавлення волі, які втратили соціальні зв’язки, перебувають на обліку соціальних служб. Наразі в громаді їх двоє – в Чернігівці і Новомихайлівці. Їхнє утримання у спеціалізованих закладах не по кишені самим бездомним. Але й створити та утримувати спеціалізований заклад для них громаді не по силам. Тож прийняте рішення про створення оперативного штабу для вживання термінових заходів, спрямованих на раннє виявлення одиноко проживаючих людей похилого віку, бездомних, безпритульних дітей.

Якщо ви знаєте про людей, які опинилися в складних життєвих обставинах, просимо повідомляти про це номером гарячої телефонної лінії 9-12-01. Для таких громадян на базі районної організації Товариства Червоного Хреста України та в Територіальному центрі соціального обслуговування працюють банки одягу, які можуть поповнити всі, в кого є можливість. Особливо є потреба в зимових речах.