Новини

Звернення депутатів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Запорізької обласної державної адміністрації  щодо телевізійного мовлення на території Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області
 
Відповідно до постанови КМУ від 13 червня 2018 р. № 509 «Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України» внесено зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України та з 31 серпня 2018 р. вимкнено ефірне аналогове телевізійне мовлення на території України.

Звертаємо Вашу увагу на факт повної відсутності можливості прийому цифрового телевізійного мовлення стандарту DVB-T2 в смт. Чернігівка та більшості населених пунктів Чернігівського району.

Виходячи з вищезазначеного, просимо Вас для гарантованого забезпечення якісного прийому регіональних та загальнодержавних телевізійних каналів мешканцями смт Чернігівка та Чернігівського району вжити заходів, спрямованих на вирішення питання щодо розміщення обладнання мережі ефірного цифрового телевізійного мовлення стандарту DVB-T2 в смт Чернігівка на існуючому об’єкті Концерну РРТ.

У зв’язку з чисельними зверненнями мешканців громади просимо вжити всіх можливих заходів щодо трансляції аналогового телебачення до переходу та встановлення цифрового мовлення та обладнання в Чернігівській ОТГ (районі).
 
Схвалено на двадцять четвертій сесії Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області сьомого скликання
07.09.2018 року