Новини

Оголошення про конкурс                                                                                                                                                                                                                           
Чернігівська селищна рада Чернігівського району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Чернігівський районний історичний музей» Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області, що знаходиться за адресою 71202, смт. Чернігівка, вул. Соборна, 410.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за діловими й моральними рисами, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

  1. заяву про участь у конкурсному відборі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  2. автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  3. копію документів, що посвідчують особу, та про вищу освіту;
  4. два рекомендаційні листи, складені в довільній формі;
  5. мотиваційний лист у довільній формі.
Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси селищної ради. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні риси.
Дата початку формування конкурсної комісії: з дня оголошення конкурсу.
Конкурсний відбір керівника закладу розпочинається з 07 вересня 2018 року, закінчиться не пізніше 06 грудня 2018 року, відбудеться у приміщенні селищної ради та складатиметься з таких етапів:
  1. оголошення конкурсу на посаду керівника закладу;
  2. формування складу конкурсної комісії;
  3. подання документів кандидатами на посаду керівника закладу;
  4. відбір кандидатів на посаду керівника закладу;
  5. призначення керівника закладу.

Документи приймаються за адресою: 71202, смт. Чернігівка, вул. Українська, 57, каб. № 1. Е-mail): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 91497 Степаненко Олена Миколаївна.

Відомості про матеріально – технічну базу, фінансову звітність закладу та умови праці можна отримати за вказаною адресою.

Звертаємо увагу кандидатів, що на другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. 
                                                                                                                                                                                                           07.09.2018 р.