Новини

До уваги виноградарів та інших зацікавлених!
Запрошуємо долучитися до виставки-конференції «Золоте гроно України 2018», яка відбудеться 16-17 серпня 2018 року за адресою: м. Запоріжжя, вул Перемоги, 70-б, виставковий центр «Козак-Палац».

У рамках конференції провідні спікери України презентуватимуть доповіді у руслі наступних проблематик:
досвід фермерів та практичні поради в галузі;
хвороби винограду і способи боротьби з ними, прийоми робіт з плантаціями на перезимівлю;
нові сорти винограду та їх експорт;
переробка винограду.

На виставці виноградарі півдня України презентуватимуть увесь асортимент продукції нового сезону «Виноградні досягнення» та змагатимуться серед учасників конкурсів «Диво-вионоград».

Відвідувачі виставки-конференції зможуть продегустувати вина та проголосувати, визначивши лідера виробництва 2018 року. Не упустіть можливості приєднатися до живої дискусії, перейняти досвід та дізнатися останні новини ринку. Реєстрація обов’язкова на сайті: http://euroagrochem.com/ або за телефоном контакт-центру UHBDP 0-800-500-184 (безкоштовно).

Питання щодо участі можна поставити іншим зручним для вас способом: 0675369139, 0973337438, 0445803119, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Організатори заходу – інформаційна компанія «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодовоовочівництва UHBDP, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного розвитку (MEDA), а також за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Запорізької обласної державної адміністрації.