З освітянами обговорили проблеми галузі
Селищний голова Віталій Манич взяв участь в діалоговій зустрічі між керівниками району і освітянами, що пройшла в районній державній адміністрації 31 липня. Обговорювали стан підготовки закладів освіти громади до нового навчального року та використання освітньої субвенції.

Директори шкіл також озвучили проблеми освітніх закладів: недооснащення робочих місць вчителів 1 класу, недостатність трьох шкільних автобусів, ремонт покрівлі Просторівської школи, необхідність встановлення огорожі на території ОНЗ, проблеми з водопостачанням в Ільїнському НВК, водовідведенням - у Хмельницькому НВК, придбання палива для альтернативно-твердопаливного котла Богданівської школи тощо.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Лариса Куц зазначила, що станом на 31 липня 2018 року повністю використано кошти субвенції з державного бюджету на надання підтримки дітям із особливими освітніми потребами та закуплено обладнання для оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсного центру. На закупівлю навчально-дидактичних матеріалів для початкових класів виділено – 327984 грн. Укладено договір на суму 1550000 грн для придбання комплектів обладнання для кабінету хімії, фізики, біології, географії, математики опорного закладу. Відбувається процедура допорогових закупівель на суму 1478991 грн для капітального ремонту першого поверху ОНЗ Чернігівська ЗОШ із запровадженням енергозберігаючих технологій. Оголошено тендер на суму 172025 грн для придбання шкільних меблів. Але оскільки меблеві фабрики країни наразі перевантажені, меблі будуть закуплені вже після першого вересня.