Новини

На сесії депутати затвердили Статут громади і Програму для попередження в Чернігівці злочинів
27 липня відбулася чергова сесія селищної ради. Депутати розглянули 41 питання. Це, зокрема, затвердження Статуту ОТГ, ряду програм, рішення виконавчого комітету про надання матеріальної допомоги жителям громади, які її потребують (зокрема трьом учасникам АТО).

Двом учасникам АТО відведені земельні ділянки для ведення господарства. Укладено трирічний контракт з директором КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Чернігівської селищної ради – Людмилою Абрамовою (Людмила Абрамова).

Депутати прийняли Програму «Безпечна громада», необхідну для попередження та ліквідації кризових ситуацій криміногенного, терористичного, природного та техногенного характеру, антитерористичного та протикримінального захисту, забезпечення правопорядку. Обсяг фінансових ресурсів для її виконання – 600 тис. грн., всього витрат на виконання – 200 тис. грн. Програма включає в себе систему відеоспостереження та відеоконтролювання за об’єктами з масовим перебуванням людей (площі, вулиці, транспорт колективного користування тощо) з передачею інформації в центр управління Системою в приміщенні Запорізького ГУ НП України з наданням доступу до управління Системою. Враховуючи кількість злочинів, які скоюються в громадських місцях, метою Програми є також підвищення ефективності роботи органів внутрішніх справ щодо забезпечення громадського правопорядку, профілактики злочинності, боротьбі з нею, охорони прав, свобод, інтересів громадян селищної ради.

Також були внесенні зміни до бюджету. На сесії прийнято рішення про перерозподіл коштів із урахуванням вільного залишку (1064,1 тис. грн.). Видатки склали: Відділ культури – 43,1 тис грн.; відділ освіти, молоді та спорту – 424,8 тис. грн.; КУ Чернігівська ЦРЛ – 529,7 тис. грн; для придбання вугілля по старостинським округам – 66,5 тис. грн.

Одноголосно вирішено підтримати ініціативу Віктора Сапальова надіслати звернення до облради з приводу відновлення доріг районного й обласного значення на території Чернігівської громади, що перебувають на балансі облдержадміністрації.