Новини

Голова громади Віталій Манич провів виїзний прийом у Владівці
Селищний голова Віталій Манич 30 липня провів виїзний прийом у Владівці. Місцеві жителі звернулися до нього з рядом проблем, які турбують їх найбільше.

Групове звернення від жителів вулиці Миру стосувалося проблеми їзди цією вулицею вантажного транспорту. Більшість таких авто – перевантажені, а дехто навіть не думає елементарно зменшувати швидкість при в’їзді в село. Проблема не лише в тому, пояснили владівці, що такий транспорт розбиває дороги. Авто їдуть по одній із найвужчих вуличок села – вулиці Миру. На ній є будинки, які притулилися майже до дороги. Коли вантажівка проїздить цим своєрідним тунелем – виникає луна. Через резонанс тріскаються стіни будинків, починають випадати вікна. До цього кожна така машина викликає досить відчутний шум, що заважає відпочивати селянам.

Сільська староста Людмила Винник вже не один рік веде боротьбу з водіями. Наразі вмовляннями та погрозами вдалося добитися обмеження швидкості частини екіпажів, але проблеми це не вирішує.

Селищний голова запропонував пустити транспорт іншою, ширшою, вулицею, в об’їзд. Для цього необхідно здійснити підсипку частини об’їзної дороги, оскільки зараз не кожен великовантажний автомобіль може подолати спуск. Тож наразі шукаються можливості виконати таке вирівнювання. Також будуть встановлені дорожні знаки, що взагалі обмежать рух спецтранспорту вулицею Миру. Такі знаки вже замовлено для всієї території громади.

Також Віталій Манич розглянув звернення від місцевої жительки, що стосувалося земельної тяжби з сусідами.