Новини

Чернігівська молодь повчилася у сусідньої громади
Члени місцевої Молодіжної ради стали учасниками форуму «Твої ідеї змінюють громаду!», що пройшов 20 липня в Широківській ОТГ. Участь в заході взяла, зокрема, заступник селищного голови Людмила Веремій.

Олна Пушкарь із Новополтавки і Чернігівчанки Діана Черненко, Анна Шумкова відвідали дружній простір «Молодіжний хаб "Space"», де, разом із представниками Широківської і Плодорідненської ОТГ, обмінювалися думками, ідеями, моделювали рішення проблем. А проблеми в сільської молоді приблизно однакові: відсутність додаткових можливостей для розвитку та самореалізації, ресурсів для втілення молодіжних проектів, брак молодіжних лідерів, обмеженість просторів для спілкування, недостатня кількість тренінгів, інших можливостей інтелектуального та культурного дозвілля тощо. Разом працювали, аби знайти шляхи подолання і соціально-психологічних проблем – відчуженість і замкненість молодих людей, відсутність мотивації, байдужість до життя своєї громади, залежність від соціальних мереж, страх бути не таким і страх того, що тебе не почують або не зрозуміють. Учасниці у форматі «Світового кафе» розповідали, чим особлива Чернігівка, шукали рішення проблем, ділилися тим, що хотіли би зробити для своєї громади.

Цікавим моментом, зокрема, була можливість попрацювати з жителями інших громад, дізнатися про відмінності і точки дотику молоді з різних територій.

Молодіжний форум відбувся в рамках проекту «Зміцнення демократичного врядування», що реалізується Запорізької громадською організацією «СТЕП» за підтримки National Endowment for Democracy.