Новини

Малечі Просторого відкрив двері «Яскравий світ дитинства»
Щорічне свято «Яскравий світ дитинства» зібрало 20 липня просторівську малечу в місцевому Будинку культури, закружлявши у хороводі пісень і таночків. Цьогоріч аж 25 сільських дітлахів показало присутнім свої таланти.

Веселим танком вітали присутніх вихованці дитячого садочка «Чебурашка» Єва і Віра В’язові, Мілана Бережна, Ліза Семенюк, Варя Бабіна (художній керівник – Надія Д’яволюк). Виступили і маленькі зірочки, вихованці гуртків, що діють при клубі (танцювального - «Подоляночка» і вокального - «Соловейко»): Катя і Єгор Макаренки, ніка і Аріша Дреботи, Аня, Саша і Сергій Проданчуки, Соня і Слава Круть, Вова Помазан, Саша Ліхачова, Аліса Зибарева, Михайлик Палко, Даяна Дем’яненко, Надя Мельник, Полінка Дейнега, Соня Мігуца, Софійка Минько, Марк Буяков.

Дуже сподобалася малечі гра «Кіт та миші». Урозсип кинулися маленькі мишенята від хижого Кота в Чоботях (Єгор Макаренко).

Читанням кумедних віршиків підтримали дитячі веселощі мами й бабусі.

Усіх учасників частували солодощами і соками, що люб’язно надали Просторівська сільська рада, Віктор Ковдря і Олександр Дем’яненко. Торгівлю дитячими забавками організувала Тетяна Головко, а смачна картопля-фрі на святі була завдяки Марині Нєтковій. Вечір закінчився дискотекою на свіжому повітрі!