Новини

Замістянська громада організувала для своєї малечі свято
Усі батьки бажають бачити своїх дітей здоровими та щасливими. Не виключення й тати і мами села Замістя, де цього літа, вже вдруге, ініціативні жителі проводять літній фестиваль “Просто літо”. А починалося все так…

На території нашого села вже більше десяти років “красувалися” руїни дитячого садочку. Люди не покладали надії на те, що хтось наведе тут лад, а щовесни брали до рук грабельки, організовували толоки. І ось три роки тому за справу взявся голова СВК «Світанок» В’ячеслав Курленков, за що ми всі йому дуже вдячні. Упродовж тижня з покинутої території вивозили сміття, вирівнювали ділянку… Громада села ініціювала збір б\у шин, вкопали їх, розмалювали. Чогось не вистачає? От і вигадали місцеві мами фестиваль, аби активізувати, розворушити, мешканців села, організувати їх на облаштування дитячого майданчика.

Минулого літа, після першого такого фестивалю, «оселилися» на майданчику два Міккі Мауси, ведмедик, папуга, та знайшов своє місце гарненький автомобіль. Нещодавно до цієї компанії приєднався веселий жираф зі своєю пальмою.

Цьогорічне свято наша малеча точно запам`ятає. Концерт, найрізноманітніші конкурси, лотерея, феєрверк із мильних бульбашок, запускання повітряних кульок! Кульмінацією розважального дійства став фонтан (височезний струмінь води), організований татусями Миколою Чечетом та Денисом Кузьміним. Фестиваль набув яскравого забарвлення за сприяння депутата Чернігівської об’єднаної громади Дениса Курленкова, депутата Чернігівської районної ради Олександра Романчука та в.о. старости Богданівського старостинського округу Анатолія Ковтуна. Дякуємо за допомогу в організації та проведенні заходу директору Богданівського Палацу культури Світлані Конській, бібліотекарю Таїсії Антонюк, ініціативним та активним матусям Олені Мартиненко, Тетяні Чечет, Вікторії Воронич, Наталії Кузьміній.

Віримо та сподіваємось, що щасливі обличчя наших дітей, спонукають як найбільше людей не бути байдужими до проблем підростаючого покоління та затишній атмосфері у рідному селі.

Оргкомітет с. Замістя