Новини

Разом зробимо, щоб в Україні чужих дітей не було!!!
10 липня 2018 року між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та Запорізьким обласним центром зайнятості підписано Меморандум про співпрацю.

Документ підписали начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов та директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та Запорізьким обласним центром зайнятості стало першим вагомим кроком спільних дій, спрямованих на об’єднання зусиль задля підвищення рівня юридичної грамотності, соціальної та правової підтримки тимчасово непрацюючих громадян, формування нової правової культури в суспільстві. А також спільної координації дій щодо забезпечення зайнятості населення та своєчасної виплати аліментів непрацюючими громадянами.

«В рамках Всеукраїнської акції «Чужих дітей не буває» наші організації об’єднались з метою проведення інформаційних заходів, які сприятимуть скорішому працевлаштуванню та інформуванню населення, зокрема боржників з виплати аліментів, про актуальні вакансії» – зазначив С.Васильцов.

І. Дуднік підтвердила готовність прикласти всіх зусиль з метою підвищення правосвідомості тимчасово непрацюючих громадян та сприяння їх працевлаштуванню. В базі вакансій служби зайнятості більше 2000 пропозицій роботи. Ми готові запропонувати перенавчання на затребувані професії в регіоні, сприяти підприємницьким ініціативам громадян та багато ін. Впевнена, що головним результатом нашої співпраці буде подяка дітей. Зробимо разом, щоб в Україні чужих дітей не було!!!

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061) 233-11-47