Новини

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області»

 

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Чернігівської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області».

Розробник проекту - відділ економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства  апарату селищної ради (смт Чернігівка, вул. Українська, буд. 57  тел. (06140) 91101.
         Проект регуляторного акта  спрямований на забезпечення виконання вимог  Закону України «Про благоустрій населених пунктів».
Мета прийняття регуляторного акта - покращення санітарного стану населених пунктів території об’єднаної громади,  поліпшення зовнішнього благоустрою населених пунктів, упорядкування відносин між суб'єктами у сфері благоустрою відповідно до державних норм, стандартів і правил щодо питань благоустрою.
 Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Чернігівської селищної ради www.cherrada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика». 
Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі до Чернігівської селищної ради  за адресою:       71202, смт Чернігівка, вул. Українська 57,  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. (тел. для довідок  9-11-01)