Новини

На позачерговій сесії депутати прийняли в комунальну власність майно і затвердили перелік проектів на фінансування з держбюджету
11 липня депутати селищної ради зібралися на позачергове засідання двадцять другої сесії, аби вирішити ряд нагальних питань.

Зокрема, прийнято рішення про прийняття частини майнового комплексу (частини будівлі по вулиці Соборній, 401, де розміщено колективи районної ради і районної державної адміністрації) в комунальну власність Чернігівської селищної ради. Тут розпочнуться ремонтні роботи та облаштування приміщення ЦНАПу.

Також під час сесії затверджено Перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році. Тут до фінансування у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету подано наступні проекти: «Капітальний ремонт дороги по вул. Аптечна (від вул. Української до вул. Соборна), смт Чернігівка Чернігівського району Запорізької області», «Придбання транспортного засобу спеціального призначення та комплектувальних виробів до нього (трактор, відвал снігоприбиральний, дорожня косарка роторна, подрібнювач відходів деревини, причіп-розкидач піску, машина для прочищення трубопроводів) для комунального підприємства «Новополтавське» Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області», «Капітальний ремонт дороги між вул. Центральною та вул. Садовою в с. Верхній Токмак Чернігівського району Запорізької області» (замовник на виконання робіт – Чернігівська селищна рада), «Придбання транспортного засобу спеціального призначення та комплектувальних виробів до нього (машина для ямкового ремонту, поворотний відвал) для комунального підприємства «Чернігівське виробниче управління житлово-комунального господарства» Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області» (замовник - КП «Чернігівське ВУЖКГ»), «Капітальний ремонт системи водопостачання с. Новополтавка Чернігівського району Запорізької області» (замовник - КП «Новополтавське»).

Внесено деякі зміни до переліків доріг, тротуарів, мостів та мереж вуличного освітлення комунальної власності населених пунктів селищної ради і розглянуто ряд бюджетних та адміністративних питань.