Новини

Чернігівчани – на «Срібній купальській росі»
6 липня на мальовничому березі р. Молочна неподалік від с. Кутузівка Токмацького району відбувся обласний фестиваль народної творчості «Срібна купальська роса». Участь в ньому взяли і представники Чернігівської громади.

Свято розпочалось із традиційної ходи учасників фестивалю під девізом: «Усі на Івана Купала, щоб життя красивіше стало!».

У цьогорічному фестивалі взяли участь творчі колективи та окремі виконавці з Херсонської та Запорізької областей (Оріхівська міська ОТГ, Запорізький, Приазовський, Пологівський, Вільнянський, Михайлівський та Токмацький райони, м. Токмак).

Цього року наш Чернігівський район на фестивалі представляли вокальний ансамбль «Чарівниці» Чернігівського селищного палацу культури (керівник - Людмила Ніконенко), вокальний ансамбль Богданівського сільського будинку культури (керівник - Євген Ковальський) і солісти Чернігівського СПК Дарія Оверченко та Тетяна Курьянінова.

Фестиваль видався надзвичайно насиченим і цікавим, пройшов на високому організаційно-творчому рівні, про що свідчила чимала кількість глядачів, а також активна участь непересічних місцевих мешканців та гостей свята у конкурсах та театралізованих дійствах. Відділ культури і туризму щиро дякує всім учасникам фестивалю за участь, а також перевізнику Сергію Дузенку та водію Юрію Нікітенко за допомогу в організації поїздки.

Фестиваль проведено з метою збереження, розвитку, популяризації нематеріальної культурної спадщини Запорізької області, аматорського, декоративно-прикладного мистецтва, розширення творчих зв’язків між регіонами області та за її межами за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації, комунальної установи “Обласний методичний центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради.

Любов Нагарнюк, спеціаліст відділу культури і туризму