Новини

Чернігівська громада відзначила День Конституції України
Наприкінці червня вся країна, а з нею і Чернігівська громада, відзначили День Конституції України.

Розпочалися святкування в Чернігівці урочистостями, під час яких за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення національного свята відзначили ряд жителів громади: Ірину Завнеусову, Анжелу Снурніцину, Дмитра Моргуна, Наталію Мінкову, Віктора Щербаня, Тетяну Саєнко, Тетяну Турасову, Наталію Цілінко, Наталію Солод, Людмилу Долю, Світлану Носко, Юрія Радюка, В’ячеслава Головкіна, Олександра Гончара, Ольгу Шило. Привітав присутніх голова районної державної адміністрації Богдан Сушко, який вручив відзнаки учням з найкращими результатами у навчанні. До вітань приєдналися заступник селищного голови Людмила Веремій і заступник голови районної ради Владислав Лебедь.

А вже наступного дня, 28 червня, чернігівці та гості селища взяли участь в народних гуляннях. Доброю традицією стало проведення у рамках свята районного фестивалю «Родинне сузір’я». Яскравим та емоційним став виступ учасників патріотичного флешмобу, який підготувала начальник відділу культури і туризму селищної ради Інна Носко. Усі учасники флешмобу отримали у подарунок від районного осередку ВО «Батьківщина» величезний жовто-блакитний торт.

Концертом вітали односельців працівники культури та учасники художньої самодіяльності громади.

Цьогоріч було відновлено підзабуту практику виїзних концертів. Зі святкової програмою 30 червня чернігівці завітали до сусіднього, Верхньотокмацького, старостинського округу.

Не довелося під час гулянь сумувати й малечі. Крім традиційних атракціонів, батутів, для них працювали безкоштовні локації від громадської організації «Платформа розвитку»: «Аквагрим» (волонтери – Микола Стрижеус, Альона Синєпольська, Альона Черниш), «Малювання» (Яна Прокопенко, Анна Шумкова), «Моделювання з повітряних кульок» (Світлана Сулименко).

Ще однією цікавинкою став конкурс від команди «Платформа розвитку» «Довга коса-2018». Його беззаперечною переможницею стала семирічна Вероніка Костеневич з Чернігівки, яка має волосся довжиною 88 см.

У селі Верхній Токмак відзнаки отримали одразу дві дівчинки, володарки найдовших у старостинському окрузі кіс, – Оксана Синяк (82 см) і Єлизавета Лакота (81 см).