Новини

Заходи соціального захисту осіб, які перебували на обліку за січень-травень 2018 року
Протягом січня-травня 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 37,8 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 9,3% менше минулорічного показника. За сприяння служби зайнятості протягом січня-травня 2018 року 20,5 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 9,1 тис. осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 176 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 53 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 1,9 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 5,7 тис. безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 червня 2018 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 17,3 тис. безробітних. Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 червня 2018 року становила 2036 одиниць.

Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – водії, продавці, електромонтери, кухарі, вантажники, медсестри, електрогазозварники, слюсарі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів з відповідним досвідом роботи.