Новини

Студентам-пенсіонерам вручили "дипломи"
Своїм особистим прикладом 17 випускників факультету «За здоровий спосіб життя» Університету третього віку довели, що навіть після виходу на пенсію можна жити цікавим і змістовним життям, здобувати нові знання, вміння та навички і навіть знаходити друзів. 14 червня у спортивному залі ДЮСШ на честь завершення навчання відбувся урочистий захід із врученням відповідних сертифікатів випускникам.

Студенти зрілого віку продемонстрували не лише прекрасну фізичну підготовку, але й вміння самостійно провести окремий комплекс вправ: Сорокіна Валентина розпочала заняття з розминки, Шевченко Ганна показала вправи для зміцнення основної групи м’язів, а також комплекс вправ з гімнастичними палицями, а продовжила заняття Сьомик Лілія з низкою вправ для укріплення верхнього плечового поясу, Євенко Антоніна продемонструвала вправи лежачи на килимках, а Сорокін Володимир організував тренування на фітболах. Усі студенти старанно та уміло повторювали кожну фізичну вправу.

З привітаннями до присутніх звернулися директор територіального центру Світлана Костенко, завідувач відділення денного перебування Антоніна Гусак та соціальний працівник Анна Пащук, які наголосили на важливості організації роботи Університету третього віку у спортивному напрямі, завдяки чому представники зрілого віку мають змогу зміцнити своє здоров’я, тим самим уникнути багатьох хвороб. Світлана Костенко висловила подяку викладачу-наставнику Володимиру Івановичу, який підтримав ідею створення групи здоров’я для пенсіонерів ще в 2014 році і вклав чимало зусиль у залучення людей пенсійного віку до спортивного життя. Адже людині з активною життєвою позицією, яка все життя була у вирі подій, людей і спілкування, дуже важко і просто шкідливо у пенсійному віці залишатися наодинці із собою. Немає такого поняття, як старість, для тих людей, хто щодня веде здоровий спосіб життя.

Запрошуємо людей поважного віку та осіб з інвалідністю, які бажають підтримувати своє здоров’я, приєднатися до занять фізкультурою. За детальною інформацією звертайтесь до фахівців територіального центру, тел. 9-12-01.

Анна Пащук, соціальний працівник територіального центру