У громаді з’явиться сучасний ЦНАП
Сучасний багатофункціональний центр надання адміністративних послуг з’явиться в Чернігівській громаді. Першим кроком до цього стала заявка на участь в курсі модернізації ЦНАПів, оголошеному Програмою U- LEAD у квітні 2018. Чернігівська ОТГ перемогла в початковій фазі, ставши претендентом на фінансування проекту.

Минулого тижня для обговорення умов подальшої співпраці в рамках реалізації цього гранту до селищної ради завітала регіональний координатор програми «U- LEAD з Європою» Ольга Калініченко. Вона підкреслила, що основна мета проекту – кардинальна зміна системи обслуговування громадян, комплексне перетворення послуг на комфортні та зрозумілі.

Наразі проектом передбачено розміщення ЦНАПу на першому поверсі будівлі районної ради та районної державної адміністрації. В одному крилі за кошти місцевого бюджету буде зроблено капітальний ремонт, за грантом завезено сучасні меблі, технічне устаткування. Тут розмістяться фахівці з надання різноманітних послуг, що дозволить будь якому жителю громади для соціального обслуговування звертатися в одне-єдине приміщення.