Представники Чернігівської громади вчилися використовувати культурний ресурс території
7-8 червня 2018 року в м. Тульчин Вінницької області проходила конференція «Культура та креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території». Участь в заході взяли заступник голови Чернігівської селищної ради Людмила Веремій і начальник відділу культури і туризму селищної ради Інна Носко.

Під час конференції, що проводилася в рамках ІІ Міжнародного фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2018 були обговорені питання децентралізації, історико-культурний туристичний ресурс як економічний важіль розвитку території, інструменти фінансування культурних проектів.

Захід організовано Міністерством культури України разом із Українським центром культурних досліджень, Національним бюро програми ЄС "Креативна Європа Україна", Вінницькою обласною державною адміністрацією, Тульчинською міською радою.

Конференція реалізована у рамках розвитку креативних індустрій і спрямована на посилення розуміння "культури" та "креативності" у якості рушійних сил для зростання та сталого розвитку малих територій.