Студентству всі віки покірні
Третій (він же пенсійний) вік дехто сприймає як вирок. Насправді усе навпаки. Нарешті після буремної молодості та важких буднів зрілості людина отримує шанс пожити для себе, взяти від життя те, на що раніше не вистачало часу. 31 травня 2018 року відбулося підведення підсумків знань слухачів Університету ІІІ віку факультету «Основи правової допомоги» при КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області.

Цілий рік студенти літнього віку регулярно відвідували заняття та уважно слухали свого викладача Пушкарь Олену Юріївну. Для підтвердження своїх досягнень слухачі факультету склали успішно іспит, продемонструвавши свої відмінні знання. Прослухавши курс, пенсіонери підвищили рівень своєї правової обізнаності в сфері юридичних питань та тепер вони знають чітко свої права та обов’язки, зможуть захистити свої інтереси в майбутньому, якщо того буде вимагати ситуація.

Із закінченням курсу випускників привітала директор територіального центру Костенко С.В., завідувач відділення денного перебування Гусак А.Г. та соціальний працівник Пащук А.О.

11 студентів сертифікати про завершення навчання на факультеті «Основи правової допомоги, а викладач-волонтер Олена Юріївна отримала подяку.

Завершився захід дружнім чаюванням та обговоренням планів на майбутнє, бо наші студенти вже з нетерпінням чекають нового навчального року. Запрошуємо до нас на навчання в Університеті третього віку.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)