Новини

Привітання Чернігівського селищного голови Віталія Манича з Днем захисту дітей, Всесвітнім Днем батьків

Дорогі діти, батьки!
Щороку в перший день літа відзначаємо одразу два свята - Міжнародний день захисту дітей та Всесвітній День батьків День захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Бути батьками для своїх дітей, прикладом і беззастережним авторитетом - це високий привілей! Це радість і нескінченне щастя! У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Від усього серця вітаю вас з теплим та прекрасним святом. Сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Зичу Вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул, а батькам – здоров’я, наснаги, натхнення!

З повагою селищний голова Віталій Манич