Новини

Відзначили творчих і талановитих
30 травня, уже в сімнадцяте, учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, медалістів, переможців конкурсів, змагань та олімпіад, вітали за підсумками навчального року, що завершується, районним святом “Талант+Творчість”. Звернувся до талановитої молоді і заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Житарюк.
- Від імені селищної ради я вітаю сьогодні наше майбутнє – талановиту і творчу молодь, - зазначив він. - Вони, ще зовсім юні, своїм прикладом показують, як можна ставити мету, невпинно йти до неї та перемагати. Відкриваючи сьогоднішнє свято, я бажаю вам нових звершень, творчих злетів, натхнення на нові перемоги. А ми, дорослі, завжди й у всьому готові вас підтримати.

 


У номінації «Інтелект року» Грамотами Департаменту освіти і науки нагороджено Марію Ващенко (опорний НВЗ Чернігівська школа імені А. М. Темника), Карину Байду (Довгинського НВК), Олексія Харитонова, Богдана Галяна, Андрія Шевченка (Богданівська ЗОШ), Івана Прокопенка (Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Вадима Ібрагімова (Новополтавська ЗОШ). Усі вони посіли призові місця на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

У номінації «Дослідник року» відзначено учнів, які здобули перемогу на обласному етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт: Анастасію Безверхней (Просторівська ЗОШ), Анастасію Галич, Ангеліну Ковдрю, Анастасію Солод (Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Переможцями номінації «Мовознавець, літератор року» стали Поліна Ємцева (Богданівська ЗОШ), Єлизавета Давиденко, Юлія Пилипенко (Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Дарія Кучер (опорний НВЗ Чернігівська ЗОШ ім. А.М. Темника); Єлизавета Кочубей (Хмельницький НВК), Карина Самойленко Карина (Новомихайлівський НВК), Ольга Нечай (Верхньотокмацька ЗОШ), Ілона Буякова (Просторівська ЗОШ).

Відзнаки за «Колективну перемогу» отримали танцювальний колектив «Забава» опорного НВЗ Чернігівська ЗОШ ім. А.М. Темника, духовий оркестр Верхньотокмацької школи, команди дружини юних пожежних і «Обери життя» Чернігівської школи І-ІІІ ст., волейбольні команди Богданівської і Верхньотокмацької шкіл, екологічне об`єднання «Ехо» Просторівської школи, команда туристів-краєзнавців Верхньотокмацької школи, команда робототехніків «SAP TERRA» Богданівської школи.

Юними «Талантами року» стали Захар Пилипенко (Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст.) Олеся Путятіна (Богданівська ЗОШ), Руслан Опара (Верхньотокмацька ЗОШ), Єгор Макаренко (Просторівська ЗОШ), Ірина Беляк (Обіточненська ЗОШ), Богдана Михайлова (Новоказанкуватський НВК).

У номінації «Лідер року» відзначено найактивніший, найініціативніших учнів шкіл: Юліану Єфіменко (Довгинський НВК), Анну Кісіль (Новомихайлівський НВК), Анастасію Огилько (Ільїнський НВК), Анастасію Ковдрю (Верхньотокмацька ЗОШ), Юлію Богдан (Чернігівська школа І-ІІІ ст.), Сергія Герича (філія Стульневський НВК).

«Досягненнями року» стали Діана Кононихіна (Чернігівська школа І-ІІІ ст.), Валерія Палієнко (Просторівська ЗОШ), Наталія Братішко (Ільїнський НВК), Олександра Мерзляк (Новомихайлівський НВК), Тетяна Прохорова, Ілля Дереза (опорний НВЗ Чернігівська ЗОШ ім. А.М. Темника).

Нагороди в номінації «Відкриття року» отримали Артем і Зоя Синєпольські, Ярослав Демянко, Катерина Житарюк (опорний НВЗ Чернігівська ЗОШ ім. А.М. Темника), Вероніка Панченко (Верхньотокмацька ЗОШ), Варвара Псьол (Новомихайлівський НВК), Марія Гришко (Обіточненська ЗОШ), Дар`я Нестеренко (Ільїнський НВК), Алєксандра Стулень (філія Стульневський НВК), Максим Мінчук (філія Чернігівська школа І-ІІ ступенів).

Під час проведення урочистостей в холі районного центру культури та дозвілля діяла виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва «Золоті руки школярів Чернігівки». Тут були представлені роботи переможців номінації «Умілі руки»: Оксани Куц (філія Чернігівська школа І-ІІ ступенів), Лілії Мертьохіної (філія Стульневський НВК), Давида Томнюка, Єлизавети Безверхої (опорний НВЗ Чернігівська ЗОШ ім. А.М. Темника), Ольги Іванової (Богданівська ЗОШ), Дарії Пулєвої (Верхньотокмацька ЗОШ), Софії Круть (Просторівська ЗОШ), Анни Лехман (Чернігівська школа І-ІІІ ст.), Карини Єгоркіної (Ільїнський НВК), Таїсії Хільченко (Новомихайлівський НВК), Вероніки Жолудь (Хмельницький НВК), Олександри Бортняк, Нікіти Сагайдака, Наталії Кавун, Вікторії Костенко (Владівська ЗОШ).

Вітали і найяскравіших спортивних зірок. У номінації «Спортсмен року» були нагороджені Максим Сірий (Чернігівська школа І-ІІІ ступенів), Богдана Рекуненко (Богданівська ЗОШ), Альона Сорочан (Владівська ЗОШ), Тетяна Пода (Новополтавська ЗОШ), Валентин Вязовий Валентин (Просторівська ЗОШ), Антон Курусь (Обіточненська ЗОШ), Віктор Персієнко Віктор (Новоказанкуватський НВК), Анастасія Шандро (Довгинський НВК) Віктор Гаврик (філія Чернігівська школа І-ІІ ст.), Станіслав Сова (філія Стульневський НВК), Олександр Шаповал (опорний НВЗ Чернігівська школа ім. А.М. Темника).

До відзначення дітей долучилися небайдужі жителі громади, які надали спонсорську допомогу: благодійний фонд «Наш край – Чернігівський район Запорізька область», голова районної ради Віктор Годлевський, директор ПРАТ «Новополтавський кар`єр» Андрій Давиденко, директор СТОВ «Токмачани» Андрій Гогунський, голова ф/г «Оріон» Сергій Калінкін, приватний підприємець Сергій Швець.

Музичними і творчими номерами переможців і глядачів привітали танцювальний колектив «Забава» (керівник – Галина Крижко), Захар і Юлія Пилипенки, Богдана Рекуненко, Олеся Путятіна, Назар Галич, Олексій Ломейко, Ольга Славна, Вероніка Панченко, команда робототехніків «SAP TERRA».