Новини

Молоді жителі громади отримали ключі від соціального житла
8 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в Чернігівській об’єднаній територіальній громаді, отримали соціальне житло. Ключі та документи від будинків молодим жителям громади на черговій сесії селищної ради урочисто вручив Чернігівський селищний голова Віталій Манич.
Як розповіла начальник служби у справах дітей Чернігівської РДА Наталя Житарюк, Чернігівською селищною радою спільно зі службою у справах дітей у 2017 році за кошти цільової державної субвенції було придбано 10 одиниць соціального житла (5 будинків та 5 квартир) на суму 1 184 000 грн. На квартирному обліку селищної ради для отримання соціального житла перебуває 9 дітей, позбавлених батьківського піклування від 16 до 18 років та 49 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування 18-23 років (саме ця категорія громадян може претендувати на соціальне житло). Більшість із них наразі навчається у вишах і ще не визначилася з постійним місцем проживання. У Чернігівці постійно проживали 8 громадян із вказаної категорії, які й отримали нове житло. Дотепер їм доводилося винаймати помешкання, оскільки власного вони не мали.

Щасливими власниками житла стали: Марина Крижко, Артем Лаврук, Марина Колода, Денис Шувалов, Валерій Шалда, Альона Федотова, Михайло Чобан, сестри Надія Жорова та Ольга Костеневич.

Придбані будинки розташовані по вулицях Першотравневій, Захисників України, Чарівній; квартири – по вулиці Соборній і провулку Новому.